Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Rokycansko Čarodějné odpoledne v Hrádku
Kvě
19
2019
Čarodějné odpoledne v Hrádku
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Vlasta Vasková   

Velkým i malým čarodějkám to moc slušelo. U hasičské zbrojnice v Hrádku bylo v úterý 30. dubna velké hemžení. Bylo to díky nenucené spolupráci města, pionýrů, hasičů, májovníků, ale i několika sponzorů.

 

Dospěláci táhli za jeden provaz - symbolicky ale i doslova. To hlavně při vztyčování májky, kterou v pondělí přinesla parta májovníků. Děti se bavily a zároveň se na zábavě podílely.

Po sletu čarodějnic a jejich zapsání, začaly soutěže. Po vyhodnocení následovalo posezení u táboráků s pohoštěním. Kluci uhlídali májku, což je každoroční úkol, který sleduje široké okolí. Nejodolnější trojice skončila s hlídáním ráno v šest hodin. Potom se už májky navzájem krást nesmí. Letos bylo hlídání docela hrdinským činem. Ráno byl jen +1 stupeň! Vlasta Vasková

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství