Středa, 19. září 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Písmena 2018 s Army muzeem Zdice

Věříme v demokracii...Jako každoročně pořádá Army muzeum Zdice v sobotu 15. září historicko-vojenskou akci Písmena 2018. Akce je vhodná pro celou rodinu a bude nač se dívat. Při akci budou vidět tábory vojsk z 1. a 2. světové války, činnost VÚ Jince, práce hasičů či záchranářů. Nebudou chybět ani bojové ukázky z 1. a 2. světové války či sovětské tanky T 34 a SU 100. Začínáme v 10 hodin! Více informací se dozvíte v přiloženém plakátu. Ivan Herák místopředseda Army muzea Zdice

PLAKÁT

PN Rokycansko 9. Rokycanské bienále grafiky
Zář
06
2018
9. Rokycanské bienále grafiky
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Stanislava Volková   

Bienále grafikyVe čtvrtek 13. září od 16 hodin začíná vernisáží mezinárodní přehlídka klasické grafické tvorby výtvarných umělců pod názvem 9. Rokycanské bienále grafiky.

Můžete si prohlédnout práce výtvarníků nejen z České republiky ale i z Estonska, Chorvatska, Polska a z dalších evropských států.

Výstava je připravena ve spolupráci Muzea Dr. Bohuslava Horáka a Města Rokycany a můžete ji shlédnout do 14. října ve výstavních prostorách muzea v ul. J. Knihy, Rokycany.

Stanislava Volková

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství