Středa, 21. listopad 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obědy do škol

ilustrační fotoRada Středočeského kraje v rámci rozpočtového opatření pro období letošního roku přesunula 1,979 milionů korun na předfinancování projektu „Obědy do škol ve Středočeském kraji“. Částka se na projekt přesouvá z prostředků, které byly určené na předfinancování a kofinancování projektů EU. Po schválení žádosti bude projekt hrazen z evropských peněz, konkrétně z Operačního programu potravinové a materiální pomoci.

PN Rokycansko 9. Rokycanské bienále grafiky
Zář
06
2018
9. Rokycanské bienále grafiky
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Stanislava Volková   

Bienále grafikyVe čtvrtek 13. září od 16 hodin začíná vernisáží mezinárodní přehlídka klasické grafické tvorby výtvarných umělců pod názvem 9. Rokycanské bienále grafiky.

Můžete si prohlédnout práce výtvarníků nejen z České republiky ale i z Estonska, Chorvatska, Polska a z dalších evropských států.

Výstava je připravena ve spolupráci Muzea Dr. Bohuslava Horáka a Města Rokycany a můžete ji shlédnout do 14. října ve výstavních prostorách muzea v ul. J. Knihy, Rokycany.

Stanislava Volková

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství