Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN Reportáže, rozhovory
Bře
09
2018
„Děti bývaly klidnější“ vzpomíná vedoucí osecké školky
Zprávy - REPORTÁŽE, ROZHOVORY
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Daniela HlavováJana Křikavová, vedoucí mateřské školy v Oseku, si splnila svůj dětský sen - po škole se stala paní učitelkou ve školce. Do té osecké přišla v r. 1995 pomáhat paní učitelce Heleně Kokuňkové. Dnes se stará spolu s paní učitelkou Lenkou Sojkovou o děti, kterých mají v posledních letech plný počet, a to je 26.

 
Led
16
2018
Novoroční rozhovor se senátorem
Zprávy - REPORTÁŽE, ROZHOVORY
Napsal: Marta ŠeVac   

senátorSenátor Jiří Oberfalzer má za sebou 1. rok svého 3. funkčního období za náš region. V roce 2016 totiž opět obhájil post senátora, a to díky své pracovitosti a ochotě pomoci. A tak také letos můžeme otisknout jeho zkušenosti a názory.

Aktualizováno Úterý, 06 Únor 2018 10:20
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství