Středa, 12. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Arcibiskup požehná v Osově nový oltář

kostel Narození sv. Jana Křtitele v OsověV neděli 30. srpna navštíví kostel Narození sv. Jana Křtitele v Osově pan kardinál Dominik Duka. Ten zde při slavnostní bohoslužbě požehná nový oltář zasvěcený sv. Prokopu, který kostelu věnoval P. Josef Jonáš. Mše začne v 17.00 hodin a po ní proběhne posezení s panem kardinálem v objektu staré školy.

PN Regionální noviny a zpravodaje Nový online sportovní magazín „Na startu“ zahájil ostrý provoz
Kvě
01
2020
Nový online sportovní magazín „Na startu“ zahájil ostrý provoz
Zprávy - INFORMACE Z JINÝCH ZDROJŮ
Napsal: Petr Vurbs   

Logo NPraha, 1. května 2020 – Na prvního máje zahajuje svůj ostrý provoz nový online sportovní magazín s názvem „Na startu“. Do světa sportovní žurnalistiky chce mimo jiné přinést komplexnost, kterou plánuje oslovit široké spektrum čtenářů. „Říkáme tomu sportovní web pro celou rodinu. Na našem portálu budou mít samozřejmě prostor zajímavé rozhovory se špičkovými sportovci i zpravodajství z těch nejsledovanějších sportů, ale věnovat se budeme také zdravému životnímu stylu, informování o méně sledovaných a známých sportech. V neposlední řadě pak budeme představovat šikovné mladé sportovce, kteří zatím na své objevení čekají,“ vysvětluje zkušený fotoreportér Pavel Hofman (Reflex, Blesk, Maxim, Forum24), který společně s bývalou sportovkyní a podnikatelkou Barborou Kaloudovou nový sportovní web založil. Šéfredaktorem „Na startu“ se stal další zkušený novinář Vilém Besser (Blesk, Forum24).

 

„Na startu“ od začátku spolupracuje také s Asociací amatérských sportů ČR. Ta prostřednictvím soutěží Talent roku a Hejtmanův pohár už deset let vede děti a mladé lidi ke sportu. A právě ona přinese novému online magazínu „Na startu“ jedinečný rozměr v podobě informování o mladých talentovaných sportovcích, kteří mají nakročeno k velké sportovní kariéře, ale zatím o nich téměř nikdo neví. Spolu s redakcí se bude věnovat také sportování dětí, které nemusí být vždy vedeno touhou po olympijských medailích, pro zdraví a průpravu do života je ale o to důležitější.

„Chceme oslovit nejen ty, kdo už se sportu věnují a sami aktivně sportují. Ve spolupráci s Asociací si klademe za cíl také oslovení dětí, které zatím sedí doma u herních konzolí a mobilů. Zapomínat nechceme ani na sporty v regionech,“ dodává Pavel Hofman.

Na internetové adrese www.nastartu.cz přibývá sportovní obsah už od poloviny března 2020, kdy nový online magazín zahájil zkušební provoz. Díky tomu návštěvníci už dnes najdou na stránkách celou řadu zajímavých článků včetně šesti rozhovorů se známými osobnostmi ze sportovního prostředí: hokejistou Martinem Ručinským, MMA zápasníkemMakhmudem Muradovem, lídrem skupiny Wohnout a skateboardistou Matějem Homolou, promotérem a moderátorem Matoušem Rajmontem, fotbalovým trenérem Petrem Uličným a sportovním komentátorem a moderátorem Petrem Svěceným.

Redakce nastartu

A jaké jsou další redakční plány? „Náš obsah je a bude zaměřen na více oblastí. Na sportovní hvězdy, zajímavé rozhovory s celebritami, ale také články o zdraví a jeho zlepšování, tipy na ozkoušené diety, články o zdravé výživě, nebo rady psychologa či výživového poradce. Vše ovšem v zajímavé formě a poutavě. Pro děti připravujeme soutěže o zajímavé ceny i články o jejich sportovních vzorech. Chceme děti motivovat a ukázat jim sport ze všech možných stran,“ říká šéfredaktor „Na startu“ Vilém Besser. Ten také prozradil, že do budoucna s kolegy chystá talk show se zajímavými hosty.  

V současné době se pochopitelně nelze vyhnout tématu tzv. koronavirové krize, která se zásadním způsobem dotýká také sportu. „Není to lehká doba, pro nikoho. O to větší máme touhu uspět a bavit v těchto časech čtenáře a sportovní fanoušky,“ zakončuje Pavel Hofman.

Kromě webu www.nastartu.cz najdou fanoušci tento projekt také na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Obsah magazínu je promován také na hlavní stránce portálu Seznam.cz.

Kontakt pro média:

Petr Vurbs

PR manažer

Tel.: +420 604 786 500

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.nastartu.cz

Aktualizováno Úterý, 05 Květen 2020 13:13
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství