Sobota, 04. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Regionální noviny a zpravodaje
INFORMACE Z JINÝCH ZDROJŮ
Kvě
01
2020
Nový online sportovní magazín „Na startu“ zahájil ostrý provoz
Zprávy - INFORMACE Z JINÝCH ZDROJŮ
Napsal: Petr Vurbs   

Logo NPraha, 1. května 2020 – Na prvního máje zahajuje svůj ostrý provoz nový online sportovní magazín s názvem „Na startu“. Do světa sportovní žurnalistiky chce mimo jiné přinést komplexnost, kterou plánuje oslovit široké spektrum čtenářů. „Říkáme tomu sportovní web pro celou rodinu. Na našem portálu budou mít samozřejmě prostor zajímavé rozhovory se špičkovými sportovci i zpravodajství z těch nejsledovanějších sportů, ale věnovat se budeme také zdravému životnímu stylu, informování o méně sledovaných a známých sportech. V neposlední řadě pak budeme představovat šikovné mladé sportovce, kteří zatím na své objevení čekají,“ vysvětluje zkušený fotoreportér Pavel Hofman (Reflex, Blesk, Maxim, Forum24), který společně s bývalou sportovkyní a podnikatelkou Barborou Kaloudovou nový sportovní web založil. Šéfredaktorem „Na startu“ se stal další zkušený novinář Vilém Besser (Blesk, Forum24).

Aktualizováno Úterý, 05 Květen 2020 13:13
Celý článek...
 
čen
18
2019
Regionální noviny a zpravodaje
Zprávy - INFORMACE Z JINÝCH ZDROJŮ
Napsal: Redakce PN   

Hořovický měšťan web  Komárovák web

 

JZ-logo na web  Zdické noviny web

 

Králodvorský zpravodaj web  Berounský radniční list web

 

Olešenský zpravodaj web Zpravodaj města Žebrák logo web

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Červen 2019 09:26
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství