Čtvrtek, 16. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Leonardo da Vinci v Praskolesích

DSC 6470V červenci a srpnu bude v Praskolesích v kapli sv. Prokopa výstavka s názvem Leonardo da Vinci (a jeho neznámy český pokračovatel). Uvidíte živý obraz „Poslední večeře v řetízkové šatně dolu Hamr I“. Podle neznámého Největšího Čecha. Fotografoval J. Škrleta. Ve dnech 4. – 6. července (na svátky sv. Prokopa, Cyrila a Metoděje a Mistra Jana Husa byla kaple pro veřejnost otevřená cca od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin a v technických přestávkách autora výstavy poskytl k ní výklad (viz foto). V dalších dnech bude přístup do kaple možný na požádání po dohodě s obecním úřadem (pí Drábková) nebo s vedením dětského tábora (p. Čáp), nebo s otcem Stefanem na faře. Libor Gottfried

Další fota

PN Příbramsko Hlasujte pro opravu schodů ve Starém zámku v Hořovicích
Kvě
19
2020
Hlasujte pro opravu schodů ve Starém zámku v Hořovicích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Anna Brotánková   

ilustrační fotoV rámci participativního rozpočtu Středočeského kraje mají také Hořovice své želízko v ohni. Po hlasování „lajkování“ postoupil náš projekt na úpravu schodů v areálu Starého zámku do databáze (více než 50 lajků) a teď se hlasuje o co největší podporu veřejnosti, a co nejlepší pozici pro přidělení dotace. Hlasovat můžete do 15. června.

Aktuálně je založeno 126 projektů a ten náš je až na 111. místě. Prosíme, podpořte ho svými hlasy. K dispozici máte dva pozitivní hlasy, využijte je. Hlasovat můžete na:

https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/prubezne-vysledky/

 

Hlasování - horní první záložka J v záhlaví.

Děkujeme za Vaše hlasy.

Kontaktní místo, kde je složka o participativním rozpočtu Středočeského kraje umístěna, je na stolku v Informačním centru na Starém zámku v Hořovicích.

Obsahuje pravidla, termíny, kontakty apod. a rovnou se lze na uvedené schody na nádvoří podívat.

RNDr. Anna Brotánková

vedoucí poboček Muzeum Hořovicka a Městské muzeum v Žebráku

Aktualizováno Úterý, 23 Červen 2020 17:53
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství