Středa, 12. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Arcibiskup požehná v Osově nový oltář

kostel Narození sv. Jana Křtitele v OsověV neděli 30. srpna navštíví kostel Narození sv. Jana Křtitele v Osově pan kardinál Dominik Duka. Ten zde při slavnostní bohoslužbě požehná nový oltář zasvěcený sv. Prokopu, který kostelu věnoval P. Josef Jonáš. Mše začne v 17.00 hodin a po ní proběhne posezení s panem kardinálem v objektu staré školy.

PN Příbramsko Úřední hodiny se ruší, úřad je pro veřejnost uzavřen
Bře
17
2020
Úřední hodiny se ruší, úřad je pro veřejnost uzavřen
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Eva Švehlová   

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a vládou přijatými opatřeními proti šíření koronaviru oznamujeme, že Městský úřad Příbram ruší od 16. března 2020 od 8.00 hodin do odvolání úřední hodiny a všechny budovy úřadu, městské realitní kanceláře a městského kulturního centra jsou pro veřejnost uzavřeny. S úřadem je možné komunikovat pouze telefonicky nebo elektronicky (e-mailem, datovou schránkou), popř. prostřednictvím pošty. Pro úhradu plateb využijte bezhotovostní platební styk. Uzavřena je i podatelna a pokladna. Poplatky za komunální odpad a za psy lze uhradit až do 30. června 2020 bez jakékoli sankce.

V případě, že občan potřebuje vyřídit úřední záležitost, která nesnese odkladu, a podání nemůže provést elektronicky nebo prostřednictvím pošty, musí kontaktovat telefonicky nebo e-mailem příslušného zaměstnance a dohodne si s ním další postup. Nebude-li požadavek vyhodnocen jako neodkladný, bude jeho vyřízení odloženo na později.

Kontakty na zaměstnance jsou dostupné na www.pribram.eu

Základní tel. kontakty – ústředna, podatelna: 318 402 211, 318 402 210, 318 402 217,

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Splatnost poplatků se prodlužuje, svoz odpadu bude zajištěn

Aktualizováno Úterý, 17 Březen 2020 10:23
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství