Pátek, 05. červen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
PN Příbramsko Úřední hodiny se ruší, úřad je pro veřejnost uzavřen
Bře
17
2020
Úřední hodiny se ruší, úřad je pro veřejnost uzavřen
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Eva Švehlová   

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a vládou přijatými opatřeními proti šíření koronaviru oznamujeme, že Městský úřad Příbram ruší od 16. března 2020 od 8.00 hodin do odvolání úřední hodiny a všechny budovy úřadu, městské realitní kanceláře a městského kulturního centra jsou pro veřejnost uzavřeny. S úřadem je možné komunikovat pouze telefonicky nebo elektronicky (e-mailem, datovou schránkou), popř. prostřednictvím pošty. Pro úhradu plateb využijte bezhotovostní platební styk. Uzavřena je i podatelna a pokladna. Poplatky za komunální odpad a za psy lze uhradit až do 30. června 2020 bez jakékoli sankce.

V případě, že občan potřebuje vyřídit úřední záležitost, která nesnese odkladu, a podání nemůže provést elektronicky nebo prostřednictvím pošty, musí kontaktovat telefonicky nebo e-mailem příslušného zaměstnance a dohodne si s ním další postup. Nebude-li požadavek vyhodnocen jako neodkladný, bude jeho vyřízení odloženo na později.

Kontakty na zaměstnance jsou dostupné na www.pribram.eu

Základní tel. kontakty – ústředna, podatelna: 318 402 211, 318 402 210, 318 402 217,

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Splatnost poplatků se prodlužuje, svoz odpadu bude zajištěn

Aktualizováno Úterý, 17 Březen 2020 10:23
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství