Neděle, 18. listopad 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obědy do škol

ilustrační fotoRada Středočeského kraje v rámci rozpočtového opatření pro období letošního roku přesunula 1,979 milionů korun na předfinancování projektu „Obědy do škol ve Středočeském kraji“. Částka se na projekt přesouvá z prostředků, které byly určené na předfinancování a kofinancování projektů EU. Po schválení žádosti bude projekt hrazen z evropských peněz, konkrétně z Operačního programu potravinové a materiální pomoci.

PN Příbramsko Nová kniha představí báňské ředitelství v Příbrami
Zář
06
2018
Nová kniha představí báňské ředitelství v Příbrami
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Kateřina Jobeková Habrová   

báň přebal knihySlavnostní představení publikace Báňské ředitelství v Příbrami se koná v úterý 18. září v 17 hodin v Galerii Františka Drtikola v Příbrami. Knížku uvede starosta Příbrami Ing. Jindřich Vařeka a představí jí autorka PhDr. Věra Smolová.

 

Publikaci bude možné zakoupit v Informačním centru v Zámečku a ve Státním okresním archivu Příbram.

Jedná se o třetí knihu v jednotné řadě. První knížkou byla „Synagoga v Příbrami a místní židovské obyvatelstvo“, Město Příbram nechalo udělat dotisk této knihy, jelikož už byla čtenáři rozebrána. Druhá je „Požár Svaté Hory“, kterou vydala Svatá Hora, ale za výrazného finančního přispění Města Příbram.

Kateřina Jobeková Habrová

Státní okresní archiv Příbram

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství