Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Příbramsko Čarodějnice na Nováku
Dub
12
2018
Čarodějnice na Nováku
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

carodejnice novy rybnik

Město Příbram ve spolupráci s Městskou policií Příbram si dovolují pozvat všechny malé a velké čaroděje i čarodějnice do areálu přírodního koupaliště Nový rybník, kde 26. dubna proběhne akce Čarodějnice na Nováku. K pití si uvaříme rozličné lektvary, pojídat se budou kouzelné špekáčky! Přijďte včas, začátek akce je v 16 hodin. Hranici s čarodějnicí zapálíme v 18 hodin a chybět nebude ani ohnivá show!

Více informací najdete v příloze + plakátek + ilustrační foto z minulých ročníků této akce. Letos ji město pořádá již po čtvrté!

S pozdravem

Svobodová Pavlína

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Duben 2018 16:37
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství