Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Z radnice Hořovice
Z radnice Hořovice
Bře
10
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 5/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

Ondřej VaculíkPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 20. února. Informace Podbrdským novinám k jednotlivým projednávaným bodům podal místostarosta Ondřej Vaculík.

Rezignace dvou radních

O.V.: Ve středu 20. února rezignoval radní a zastupitel MUDr. Vladimír Moucha, ve čtvrtek 21. února ho následoval PhDr. Jiří Vlček. Velmi nás mrzí, že pan doktor Vlček rezignoval i jako zastupitel. Nahradí je další v pořadí z kandidátky Sdružení Hořováků a KDU-ČSL. Rada zatím pracuje v pěti lidech.

Aktualizováno Neděle, 10 Březen 2019 12:48
 
úno
22
2019
Jak se nedělá komunální politika
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Jiří Peřina   

starosta Jiří PeřinaTak jsme se i v Hořovicích dočkali. Lidé, kteří pro naše město něco udělali a dále by rádi pro ně pracovali, se bojí chodit po ulici, bojí se vyjádřit svobodně svůj názor, aby se nestali terčem agrese ze strany pana Ortmana. Jak sám rád říká, mohli by se přece dostat „do tepláků“. Zastupitelé, kteří se mu právě nelíbí, přestože byli demokraticky zvoleni, jsou pranýřováni za dobré skutky, které jsou v jeho rétorice trestnými činy. V minulém volebním období se o kriminalizaci radních už pokoušel zastupitel Karban, jeho trestní oznámení svým usnesením policie odložila teprve nedávno.

 
úno
08
2019
Ještě k té hořovické skládce
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Ondřej Vaculík   

Ondřej VaculíkNa veřejném zasedání Zastupitelstva města Hořovice dne 29. 1. 2019 ohledně skládky odpadů Hrádek nebyla příležitost, vzhledem k rozjitřené náladě, vysvětlit okolnost, která často zaznívala: že město, tedy jeho představitelé, něco záměrně tají.

 
úno
22
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 4/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Václav Šesták   

Poslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 6. února. Protože projednávala pouze tři body, tiskovka se následně nekonala, přesto jsme se zeptali na některé záležitosti ze života města.

 
úno
08
2019
Komunitní plán sociálních služeb
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Jana Šrámková   

Šrám Jana Šrámková HořoviceNa jednání rady města Hořovice ve středu 9. ledna byla ustavena řídící skupina (dál citujeme ze zápisu) „…pro pokračování procesu Komunitního plánování sociálních služeb započatém v rámci tvorby Komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí na období 2018 - 2022 ve složení: Jana Šrámková, Mgr. Renata Wachtlová, Ing. Miroslava Paťavová, Věra Veverková, Eva Kaufmanová, Alena Ratajová, DiS., Mgr. Jiří Vavřička a Mgr. Olga Kebrlová.

Více informací nám poskytla místostarostka Hořovic Jana Šrámková:

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství