Neděle, 21. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN Z radnice Hořovice
Z radnice Hořovice
čen
30
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 13/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

starosta Jiří PeřinaRada města Hořovice se konala ve středu 12. června, tedy těsně před jednáním zastupitelstva. Informace k jednotlivým projednávaným bodům Podbrdským novinám podal starosta Jiří Peřina.

 
čen
30
2019
Klub Labe a Poezie ve středu
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Ondřej Vaculík   

Dvouhodinový dokument Trabantem tam a zase zpátky je nejdelším i „nejvyšším“ dílem série, která započala před třinácti lety.Na veřejném zasedání Zastupitelstva města Hořovice, které se konalo 12. června, byl při diskusi vysloven také návrh, aby „město“ prodalo Klub Labe. V nedávné historii to není poprvé, kdy je podobný návrh vysloven, a zpravidla to již souvisí s konkrétním zájemcem o koupi tohoto městského kulturního zařízení. Ten by rád v tomto objektu provozoval své produkce nebo ho využíval jinak.

 
čen
14
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 12/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

Ondřej VaculíkPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 29. května. Zúčastnili se všichni radní a informace Podbrdským novinám k projednávaným bodům poskytli starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Rekonstrukci svodného kanalizačního potrubí si uhradí 2. ZŠ

Aktualizováno Pátek, 14 Červen 2019 11:17
 
čen
20
2019
Skládky končí, budeme spalovat
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Jiří Peřina   

starosta Jiří PeřinaČasto se setkávám s otázkou, co bude, až nebudeme smět ukládat odpad na skládku, a to nejen na tu hořovickou. Je všeobecně známo, že od 1. 1. 2024 má nabýt účinnosti nový zákon o odpadech, který ukládání odpadů na skládky výrazně omezuje a ještě do nedávna se k uvedenému datu počítalo s úplným koncem skládkování. Ministerstvo životního prostředí připravilo novelu zákona, kterou se úplný zákaz skládkování posouvá do konce roku 2030.

 
Kvě
28
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 10/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

starosta Jiří PeřinaPoslední jednání rady města Hořovice, tentokrát s plným počtem sedmi členů, se konalo ve středu 15. května. Jednotlivé body jednání pro Podbrdské noviny okomentoval starosta Jiří Peřina.

„Rada byla dělná, nová radní Zdeňka Ulčová bude mít na starosti oblast školství. Karel Pelikán si ponechá z minulého volebního období oblast životního prostředí.“

 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 1 z 5


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství