Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Z radnice Hořovice
Z radnice Hořovice
Led
22
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 1/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

Ondřej VaculíkPrvní jednání rady města Hořovice v novém roce 2020 se konalo ve středu 8. ledna. Informace k projednávaným bodům redakci PN podal místostarosta Ondřej Vaculík.

Příprava na krizové situace

Rada souhlasí s uzavřením smlouvy o výpůjčce mezi městem Hořovice a HZS Středočeského kraje. Předmětem výpůjčky je topidlo MASTER BV170E a příslušenství pro vytápění evakuačních prostor. Tyto předměty budou uloženy na stanici HZS v Hořovicích a budou sloužit pro potřeby Krizového štábu ORP Hořovice.

Aktualizováno Středa, 22 Leden 2020 15:59
 
Pro
07
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 22/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

Ondřej VaculíkPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 13. listopadu. Informace Podbrdským novinám k projednávaným záležitostem poskytl místostarosta Ondřej Vaculík.

Aktualizováno Sobota, 07 Prosinec 2019 18:15
 
Lis
06
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 20/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

ilustrační fotoPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 16. října. Informace k projednávaným bodům podali starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Co bude v lokalitě Nad Statkem

Rada města Hořovice na základě výběrového řízení „Veřejná infrastruktura Hořovice – Nad Statkem“ projednala závěry hodnotící komise a rozhodla o výběru nejvhodnější nabídky uchazeče LUCIDA s.r.o., Marie Cibulkové 34, 140 00 Praha 4, IČO: 256 51 099, jehož tímto vybírá jako dodavatele projektové dokumentace a souhlasí s podpisem Rozhodnutí o výběru dodavatele a Oznámení o výběru dodavatele. Hodnota plnění veřejné zakázky činí 1.905.000, - Kč bez DPH…

 
Lis
19
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 21/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

ilustrační fotoPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 30. října. Informace k projednávaným bodům a k dění ve městě podal Podbrdským novinám starosta Jiří Peřina.

Přechod v Tyršově ulici

J.P.: Přechod měl být hotov do konce října, také by byl, kdyby Dopravní inspektorát Policie ČR nevznesl další požadavek nad rámec projektu, i když tento projekt Policie ČR odsouhlasila. Nyní požaduje umístění zábradlí, které bude na konci cesty, vedoucí z nádraží naproti mostu k Lidovému domu tak, aby lidi byli nuceni chodit přes nový přechod. Pokud to neuděláme, policie nám nepovolí přechod užívat. Ještě chybí namalovat vodorovné dopravní značení, tedy zebru, a umístit dvě dopravní značky označující přechod. Lampy už jsou zapojeny a svítí. Zábradlí je ve výrobě, a věřím, že do poloviny listopadu bude vše hotovo.

 
říj
21
2019
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 19/2019
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

parkomatCrossPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 2. října. Informace k projednávaným bodům podali starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Peníze za parkování zpět motoristům

Informace o výnosu z parkovacích automatů.

O.V.: Od ledna do konce srpna se vybralo cca 760 tisíc. Za celý rok by to mohlo být cca milion 200 až 300 tisíc. Z těchto peněz se dokončuje přechod pro chodce v Tyršově ulici, parkoviště Na Okraji, další parkoviště (rozdělené na dvě etapy) na sídlišti Višňovka nad transformátorovou stanicí a hospodou Srub, dále se z těchto peněz udělá úprava stání pro kontejnery u Lípy milénia, což je v ulici U Rybníčka, a ještě se dělá předláždění části chodníku ve Višňovce – vzadu u poslední bytovky.

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství