Neděle, 31. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN Z radnice Hořovice
Z radnice Hořovice
Kvě
29
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 10/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

ilustrační fotoPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 13. května. Informace k jednotlivým projednávaným bodům Podbrdským novinám podali starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Zvedací systém pro Domov Na Výsluní

Rada města Hořovice na základě výběrového řízení „Domov Na Výsluní, Hořovice – dodávka a montáž asistenčního zvedacího systému“ projednala závěry hodnotící komise a rozhodla o výběru nejvýhodnější nabídky uchazeče ERILENS, s.r.o., Papírenská 114/5, 160 00 Praha 6, jehož tímto vybírá jako dodavatele a souhlasí s podpisem Rozhodnutí o výběru dodavatele. Cena veřejné zakázky činí částku ve výši 1.087.255, - Kč bez DPH, tj. 1.250.343, - Kč vč. 15 % DPH. Rada města Hořovice pověřuje pana starostu podpisem příslušné Kupní smlouvy.

Celý článek...
 
Kvě
09
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 9/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

ilustrační fotoJednání rady města Hořovice se konalo ve středu 29. dubna. K jednotlivým projednávaným bodům informace Podbrdským novinám podal místostarosta Ondřej Vaculík.

Celý článek...
 
Dub
04
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 6/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Jiří Peřina   

starosta Jiří PeřinaKoronavirus na Hořovicku

Poprvé píši svůj příspěvek do médií jako předseda krizového štábu Obce s rozšířenou působností Hořovice, tedy stručně řečeno Hořovicka. Pandemie Koronaviru se bohužel nevyhýbá ani našim obcím, a tak první pozitivní případ nemoci COVID-19 nahlásil v pondělí 16. března Žebrák. Je prakticky jisté, že u jednoho případu nezůstane.

Aktualizováno Sobota, 04 Duben 2020 08:49
Celý článek...
 
Dub
23
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 8/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Václav Šesták   

Domov Na VýsluníPoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 15. dubna. Komentáře k jednotlivým bodům v zápisu podali starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Zvedací systém pro Domov Na Výsluní

Celý článek...
 
Bře
13
2020
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 5/2020
Zprávy - Z radnice Hořovice
Napsal: Marta ŠeVac   

Poslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 4. března. Informace k projednávaným bodům podal, a také na několik dotazů odpověděl místostarosta města Hořovice Ondřej Vaculík.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 1 z 8


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství