Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN PÍŠETE NÁM Kouzelnické vyučování v lochovické škole
Kvě
29
2020
Kouzelnické vyučování v lochovické škole
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Jolana Kubrychtová   

Halloween - Někteří z nás byli v kostýmech k nepoznání.Sice nenosíme hábity ani klobouky, ale jsme kouzelnická třída. Na dva roky jsme se přestěhovali do Bradavic, kde jsme se na začátku rozdělili do čtyř kolejí, a to do Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru. Bojujeme proti Voldemortovi, který nám někdy dává pořádně zabrat.

 

Abychom měli čím kouzlit, vyrobili jsme si hůlky a naučili se pár kouzel. Plníme různé kouzelnické úkoly, a dokonce jsme si zahráli i Famfrpál! Máme skvělou paní učitelku, díky které se do školy moc těšíme. Ale úkoly nevymýšlí jenom ona – se spolužáky si navzájem vytváříme soutěže, při kterých si vždy užijeme spoustu legrace.

Bohužel, s koncem školního roku se blíží i konec kouzelnického vyučování, protože se z nás stanou žáci druhého stupně. A proto doufáme, že se s naší paní učitelkou budeme vídat, i když už nebude naše třídní. Škoda, že nám ty dva roky tak rychle utekly.

Jolana Kubrychtová, 5. tř. ZŠ Lochovice

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství