Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN PÍŠETE NÁM Poděkování do Domova Na Výsluní
Kvě
19
2019
Poděkování do Domova Na Výsluní
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Miroslav Rudolf   

Domov Na Výsluní

Tento dopis doputoval do Domova Na Výsluní, Hořovice k rukám paní ředitelky PhDr. Drahomíry Boubínové, rádi otiskujeme.

 

Vážená paní ředitelko,

dovolujeme si Vás tímto způsobem kontaktovat a velmi rádi bychom Vám vyslovili jménem celé naší rodiny velké poděkování a uznání za práci, kterou Vy a celý kolektiv pracovníků Domova Na Výsluní, Hořovice odvádíte v oblasti péči o seniory.

V měsíci lednu 2019 k Vám byla přijata do péče naše maminka. Měli jsme s bratrem velké obavy, jak maminka tento krok přijme, ale ukázalo se, že naše obavy byly naprosto zbytečné. Maminka je v domově velmi spokojená, nemá jedinou připomínku nebo stížnost a největším jejím uznáním jsou slova, která nám při každé návštěvě opakuje:

„Zde jsem doma a tady opět žiji.“

Největší její radostí jsou ruční práce, kterých se každý den účastní a ke kterým se díky Vám vrátila po hodně dlouhé době.

Na závěr mého dopisu Vám i veškerému personálu rádi ještě jednou děkujeme za výbornou péči a lidský přístup ke všem seniorům. Tuto práci mohou vykonávat pouze lidé s velkým srdcem, láskou a trpělivostí.

S pozdravem Miroslav Rudolf, syn a Alena Kuchtová, dcera.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství