Úterý, 20. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN PÍŠETE NÁM Koloběžkou po Asii
úno
25
2019
Koloběžkou po Asii
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Iva Stluková   

Foto: Iva Stluková.V lednu jsme v Městské knihovně Beroun s Markem Jelínkem procestovali Asii. A nebylo to jen tak obyčejné putování. Projeli jsme téměř celý kontinent na koloběžce!

Markovy zážitky z této cesty po Asii byly plné dobrosrdečných lidí, osudových setkání, humoru a svobody. Vše doplněné krásnými fotografiemi, videi a záběry z dronu.

Návštěvníci, kterých se sešel plný sál, se dozvěděli i o charitativním projektu Dobroběžka, díky kterému Marek pomohl dětem v Bangladéši chodit do školy.

Marek si dal za cíl projet na koloběžce všechny kontinenty. Za sebou má Jižní Ameriku a Asii. Příští rok se vydá do Afriky. A my se budeme těšit na jeho další zážitky!

Text + foto: Iva Stluková.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství