Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN PÍŠETE NÁM Koloběžkou po Asii
úno
25
2019
Koloběžkou po Asii
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Iva Stluková   

Foto: Iva Stluková.V lednu jsme v Městské knihovně Beroun s Markem Jelínkem procestovali Asii. A nebylo to jen tak obyčejné putování. Projeli jsme téměř celý kontinent na koloběžce!

Markovy zážitky z této cesty po Asii byly plné dobrosrdečných lidí, osudových setkání, humoru a svobody. Vše doplněné krásnými fotografiemi, videi a záběry z dronu.

Návštěvníci, kterých se sešel plný sál, se dozvěděli i o charitativním projektu Dobroběžka, díky kterému Marek pomohl dětem v Bangladéši chodit do školy.

Marek si dal za cíl projet na koloběžce všechny kontinenty. Za sebou má Jižní Ameriku a Asii. Příští rok se vydá do Afriky. A my se budeme těšit na jeho další zážitky!

Text + foto: Iva Stluková.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství