Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN PÍŠETE NÁM Narodilo se Vám děťátko?
Led
09
2019
Narodilo se Vám děťátko?
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marta ŠeVac   

Chcete zveřejnit narození vašeho miminka?  Prosíme proto všechny, kteří by si přáli zveřejnit narození svého miminka, aby nám to napsali. Návrh ze strany nemocnice, abychom chodili do porodnice a o souhlas žádali osobně maminky, nemůžeme akceptovat. Maminky se tam každý den střídají, tedy není v našich silách každou maminku oslovit s žádostí o souhlas.

Datum, jméno, obec či město, odkud miminko je, nám můžete posílat mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo SMS na tel. 603 712 534.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení.

Vydavatelka Marta Šestáková Vaculíková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství