Pondělí, 19. únor 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Nové parkoviště u Nemocnice Hořovice

Nové parkoviště u Nemocnice HořoviceNové parkoviště splňuje nejnovější požadavky na bezbariérové užívání. Disponuje dvěma stovkami parkovacích míst. Jeho provoz vyřeší doposud složitou dopravní situaci v okolí nemocnice. Podle majitele hořovické nemocnice Sotiriose Zavalianise se celková výše investic k jeho vybudování pohybuje okolo 12 milionů. Nové parkoviště se nachází vedle nemocnice, naproti lékárně.

PN PÍŠETE NÁM
Různé zprávy
Led
26
2018
Kříž u cyklostezky Žebrák - Točník
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Marie Rumpíková   

pravoMožná jste si všimli, stejně jako já, krásného pravoslavného dřevěného kříže, který již měsíc zdobí pomezí Žebráka a Točníka. Jeho původ i smysl mě velmi zajímal, proto jsem oslovila s dotazem pana Petra Zemánka z Točníka. Za jeho vyčerpávající a zajímavé informace velmi děkuji a s jeho svolením píši pár slov o tomto zajímavém místě a jeho symbolu.

 
Led
17
2018
Kamarád ze Zvířecí pohody
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Zvířecí pohoda   

pohoda rezavý kocour pohoda černý kocour

Hledáme nový domov pro 2 kocourky, kteří byli nalezeni během listopadu v Hořovicích. Jsou to čistotní, kastrovaní kocourci, vhodní i do bytu. Rezavý je roční a černý je dvouletý.

Aktualizováno Pátek, 26 Leden 2018 08:20
 
Led
09
2018
Zatoulané koťátko
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: -red-   

kotěPo Silvestru bylo nalezeno v Hořovicích zatoulané mourovaté koťátko s obojkem, zřejmě někomu může chybět, je velmi ochočené a přítulné. Info na tel. č. 721405322.

Aktualizováno Pondělí, 15 Leden 2018 09:11
 
Led
15
2018
Paní Rytířová oslavila 93 let
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Ivan Herák   

Paní Rytířová oslavila 93 letDne 23. prosince oslavila 93. narozeniny paní Margit Rytířová ze Zadní Třebáně. Paní Rytířová, rozená Schneiderová, sloužila za druhé světové války v leteckých jednotkách RAF ve Velké Britanii jako opravářka stíhaček a bombardérů.

 
Led
02
2018
České mikrohologramy chrání miliony balení léků
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Petr Hampl   

mikroČeská výzkumná společnost Optaglio sídlící v Lochovicích dodala v posledním čtvrtletí loňského roku protipadělatelskou ochranu pro více než 10 milionů balení léků a léčivých přípravků. Jedná se vesměs o ochranu skrytou, která doplňuje viditelné prvky. Optaglio tak umožňuje identifikovat i ty padělky, které překonaly základní ochrannou bariéru a dostaly se do oběhu.

Aktualizováno Pátek, 19 Leden 2018 09:31
 
Více článků...
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství