Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN PÍŠETE NÁM
Různé zprávy
Zář
27
2017
Pomáhejme ježkům s rozumem
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Pavel Moulis   

Ježčí mláděPolovina září je zpravidla dobou krásného babího léta, kdy se na pracovníky záchranných stanic obracejí lidé s nálezem malých ježků. Ne vždy je však pomoc na místě, neboť mláďata z druhých vrhů se postupně osamostatňují a je ještě dostatek času, aby se o sebe postarala sama nebo s pomocí starostlivé matky.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Říjen 2017 10:37
 
Zář
22
2017
Kamarád ze Zvířecí pohody
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Zvířecí pohoda   

 BritaHledáme nový domov pro desetiletou kříženku belgického ovčáka Britu. Zpočátku je v kontaktu s cizími lidmi nedůvěřivá, ale jakmile si zvykne, je velmi kontaktní, potřebuje lidskou společnost. Je to ostražitý hlídač. Bude jí dobře v domku se zahradou.

Jůlinka je šest měsíců stará fenka křížence, menšího vzrůstu. Ačkoliv je zpočátku bojácnější, má velmi milou povahu. Bude potřebovat vlídné zacházení a trpělivost.

Více informací vám poskytneme na tel. č. 732 657 424, http://www.zvirecipohoda.esy.es/

Aktualizováno Úterý, 03 Říjen 2017 08:16
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství