Úterý, 20. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN PÍŠETE NÁM
Různé zprávy
čen
14
2019
Jeden příběh Dobrého anděla
Píšete nám - Různé zprávy
Napsal: Markéta Křížová   

Aktuální fotka paní Markéty se synem Simonem.S dětmi se podporujeme navzájem. O své nemoci se paní Markéta (34) dozvěděla dva roky poté, co zemřel na onkologické onemocnění její tatínek. S dětmi Markétkou (13) a Šimonem (10) žije sama ve Velkých Přílepech u Prahy. Kvůli tomu, že nemohla péči o děti přenechat někomu jinému, léčbu podstupovala ambulantně. I tak se ale její dcera musela naučit maminku v mnohém zastoupit.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství