Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Nová mammární poradna v hořovické nemocnici
čen
29
2016
Nová mammární poradna v hořovické nemocnici
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

Na snímku uprostřed MUDr. Kateřina Stehlíková. Foto: Konstantinos TsivosOd dubna je v hořovické nemocnici v provozu mammární poradna, která pod vedením MUDr. Kateřiny Stehlíkové každou středu poskytuje pacientkám a pacientům poradenskou a konzultační činnost, zaměřenou na onemocnění mléčné žlázy nezhoubné i zhoubné povahy.

Poradna pracuje v rámci chirurgického oddělení primářky MUDr. Zuzany Šerclové. „Paní primářka je vůči fungování poradny a celého mammárního týmu velice vstřícná a spolupráce s ní je bezproblémová. V poradně provádíme klinické vyšetření, edukační činnost se zaměřením na samovyšetření prsů a možnou prevenci. Ultrazvukové vyšetření, mammografii, popř. magnetickou rezonanci, punkční (core cut) biopsii či další specializovaná vyšetření indikujeme a provádíme ve spolupráci se specializovaným, akreditovaným pracovištěm prof. MUDr. Jana Daneše v Berouně,“ říká MUDr. Kateřina Stehlíková.
Pacientky a pacienti, u kterých je nutné provést chirurgický zákrok, jsou operováni po individuální konzultaci každého jednotlivého případu v mezioborovém týmu na chirurgickém oddělení Nemocnice Hořovice. „Základní filozofií naší mammární poradny je individuálně a citlivě zvolený přístup ke každému typu onemocnění a ke každé pacientce či pacientovi. Zaměřujeme se na problematiku nezhoubných i zhoubných onemocnění prsní žlázy celé populace různých věkových kategorií včetně dětí. Po dokončení diagnostiky rozhodneme o taktice léčby onemocnění, kdy preferujeme léčbu šitou na míru dle potřeb každého pacienta,“ konstatuje hořovická lékařka.
Problematika zhoubných nádorů (rakoviny) prsu je řešena v rámci týmu odborníků z oblasti onkologie, chirurgie, radiodiagnostiky, histopatologie, popř. plastické chirurgie. Naše chirurgická léčba je založena na moderních chirurgicko - onkoplastických výkonech prováděných erudovaným chirurgem.
PhDr. Konstantinos Tsivos, PhD.
mluvčí nemocnice Hořovice

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství