Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Policisté absolvují porodnický kurz v Nemocnici Hořovice
Dub
21
2016
Policisté absolvují porodnický kurz v Nemocnici Hořovice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Marcela Pučelíková   

Policie logoBEROUNSKO – Třicet policistů využilo této možnosti.

Hořovická nemocnice nabídla policistům z okresu Beroun a Dálničního oddělení Rudná možnost absolvovat porodnický kurz. S ohledem na událost, ke které došlo v loňském roce, kdy kolegové z dálničního oddělení asistovali při porodu ženy, která na dálnici D5 ve směru na Plzeň, již nestihla dojet do hořovické porodnice a její manžel byl nucen zastavit vozidlo v odstavném jízdním pruhu a přivolat pomoc. Shodou okolností tímto místem právě projížděla policejní hlídka, která okamžitě zabezpečila místo, kde vozidlo stálo, označili ho takovým způsobem, aby nebyla ohrožena bezpečnost a plynulost silničního provozu a přispěchali ženě na pomoc. Do příjezdu záchranářů ženě asistovali a průběh celého porodu ve finále dopadl dobře. Žena s novorozencem byla následně předána do péče záchranářů.

 

Díky dlouholeté spolupráci s Nemocnicí Hořovice, kdy jsou policisté z našeho okresu a dálničního oddělení několikaletými pravidelnými dárci krve, jsme tuto nabídku přijali s nadšením. Každý z nás se totiž do podobné situace jako naši kolegové může dostat a absolvování porodnického kurzu považujeme za jednu z dalších pozitivních kvalifikací v naší profesi.

Kurz proběhne v nemocnici Hořovice v pátek 22. dubna a zúčastní se ho třicet policistů, kteří jsou v přímém výkonu služby. Po proškolení získají všichni osvědčení o jeho absolvování.

Vedení hořovické nemocnice patří naše poděkování a v pravidelném dárcovství „červeného zlata“ budeme i nadále pokračovat. Další termín hromadného darování krve je naplánovaný na 20. května.

Nprap. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Duben 2016 07:04
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství