Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Rekonstrukce přízemních ambulancí
Dub
14
2016
Rekonstrukce přízemních ambulancí
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

ambulNemocnice Hořovice začala v pondělí 11. dubna rekonstruovat ambulance, které se nachází v přízemní pravé části hlavní nemocniční budovy. Rekonstrukce se bude týkat zubního oddělení, ORL ambulance a také dvou privátních ordinací, resp. diabetologie a kožní ambulance.

„Tyto prostory jsou jedny z posledních, které se nedočkaly zásadní rekonstrukce. S ohledem na stáří ordinací, byla celková rekonstrukce nutností. Nejde samozřejmě jen o lepší vzhled, ale také praktické dopady pro pacienty i zdravotnický personál. Domnívám se, že rozhodnutí o modernizaci a přestavbě přichází v pravýčas,“ konstatuje Tomáš Petsinis, provozně-technický ředitel hořovické nemocnice.

Výše uvedená pracoviště jsou dočasně přesunuta na nově zrekonstruované oddělení ve druhém patře v blízkosti výtahu, v prostorech, kde se v minulosti nacházely operační sály. Výjimkou je zubní oddělení, které bude mimo provoz po dobu dvou týdnů a pak bude fungovat v původních prostorech. Celková předpokládaná doba rekonstrukce potrvá až do poloviny letošního července.

„Do stejných prostorů druhého patra bude také dočasně přestěhována nemocniční pokladna, jejíž prostory projdou též rekonstrukcí. Opravené ambulance, nová zařízení, ale i celkový komfort, který se již začíná projevovat v opravených částech nemocnice, jistě ocení pacienti i zaměstnanci,“ dodal Tomáš Petsinis.

Kostas Tsivos

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství