Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Nemocniční lékárna bude od léta v nových prostorách
úno
09
2016
Nemocniční lékárna bude od léta v nových prostorách
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

lékárOd začátku února probíhá plánovaná rekonstrukce lékárny sousedící s administrativní budovou Nemocnice Hořovice. „Nová lékárna bude po přestavbě sloužit svým zákazníkům ve větším, komfortnějším a modernějším prostředí. Kromě toho bude nová lékárna podle architektonických plánů víc prosvětlená, protože její strop bude prosklený,“ říká Mgr. Tomáš Veverka, vedoucí nemocniční lékárník.

 

Základním smyslem úprav je zlepšení komfortu klientů: výdejní prostor (oficína) se rozšíří, zvýší se počet výdejních míst - pacientům budou k dispozici tři výdejní místa na recepty a dvě na volný prodej. Možnost posadit se a odpočinout si ocení nejen maminky s dětmi. Nový hlavní vchod umožní bezproblémový přístup všem, protože bude vybaven širokými dveřmi a bezbariérovou nájezdovou rampou.

Rekonstrukce bude ukončená do začátku léta. Po celou dobu oprav bude provoz lékárny ve stávajících prostorách nepřerušen. Pouze vstup byl přemístěn ze strany silnice. Kostas Tsivos

 

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství