Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Hořovická fyzioterapie má nový laserový přístroj
Pro
04
2015
Hořovická fyzioterapie má nový laserový přístroj
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

fyzioOddělení hořovické fyzioterapie zprovoznilo začátkem října nový laserový přístroj BTL-4000 premium. Je vhodný k ošetření pacientů se širokou škálou diagnóz, např. z oboru rehabilitace, ortopedie, neurologie, ORL nebo dermatologie.

„Používá se zvláště při léčbě bolestivých stavů, například bolesti šlach, svalů nebo kloubů,“ vysvětlila fyzioterapeutka Dana Bělohlávková. K použití nového přístroje jsou dvě bodové sondy s červeným i infračerveným spektrem. Laserový přístroj BTL – 4000 umožňuje neinvazivní a nebolestivou terapii. „Jsme schopni za pomoci tohoto přístroje ovlivnit jak bolestivé stavy různého typu, tak pomoci při zlepšení hojení jizev atd. Vhodnost terapie určuje vždy ošetřující lékař,“ dodává hořovická fyzioterapeutka.

Hořovická fyzioterapie poskytuje terapeutickou péči pro širší škálu onemocnění všech věkových skupin, jak ambulantních, tak i hospitalizovaných pacientů. „Spolupracujeme s ostatními klinickými obory a poskytujeme fyzioterapeutickou péči u indikovaných případů. Cílem fyzioterapie je zachování, obnovení či substituce optimální funkce pohybového systému,“ vysvětluje Gabriela Němcová, vedoucí fyzioterapeutka v Hořovicích. „Na lůžkových odděleních nemocnice naši fyzioterapeuti poskytují na základě konsiliárních vyšetření lékaře rehabilitační a fyzikální medicíny potřebnou fyzioterapii, na kterou navazuje včasná rehabilitační léčba v Rehabilitační Nemocnici Beroun, se kterou úzce spolupracujeme,“ dodává paní Němcová.

Foto + text: Konstantinos Tsivos.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství