Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Den zdraví v Nemocnici Hořovice
Dub
27
2015
Den zdraví v Nemocnici Hořovice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kateřina Vicková   

Akce se zúčastnil i ředitel hořovické nemocnice MUDr. Michal PrůšaMezinárodní den zdraví byl vyhlášen od roku 1950, kdy vznikla Světová organizace zdraví – WHO. Tento den je připomínkou, že bychom si měli neustále budovat a zlepšovat svou kvalitu života. Proto i Nemocnice Hořovice organizuje v tento den již tradičně nejrůznější akce. Tento rok se akce uskutečnila v pátek 7. dubna, kdy si návštěvníci nemocnice mohli nechat změřit krevní tlak a cukr v krvi.

 

Ředitel hořovické nemocnice MUDr. Michal Průša a usměvavé studentky 4. ročníku Střední zdravotnické školy v Berouně Johana Tafatová a Kristina Ticháčková.Na návštěvníky čekal ve vestibulu u vstupu do nemocnice stánek, kde usměvavé studentky 4. ročníku Střední zdravotnické školy v Berouně Johana Tafatová a Kristina Ticháčková informovaly příchozí o Mezinárodním dni zdraví a nabízely jak změření krevního tlaku, tak i cukru v krvi. Za odměnu si návštěvníci odnášeli pomeranč nebo jablíčko.

„Podobné akce jsou moc fajn,“ svěřila studentka Kristina. „Stává se, že někdo až při podobné akci zjistí, že nemá některé hodnoty v pořádku a tak to vlastně náhodou začne nějak řešit a léčit se,“ předala svou zkušenost Johana, druhá ze studentek.

O úspěšnosti akce vypovídal nejen stále obsazený stánek návštěvníky, ale i bezmála padesát kilogramů rozdaného ovoce.

Akce se zúčastnil i ředitel hořovické nemocnice MUDr. Michal Průša, který přišel pozdravit studentky a také si nechal změřit cukr v krvi. „V budoucnu se ještě více zaměříme na akce podobného typu, chceme mezi veřejnost více dostat informaci o tom, jak je důležité nepodceňovat prevenci,“ slíbil ředitel nemocnice. Kateřina Vicková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství