Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Změna na postu ředitele hořovické nemocnice
Bře
27
2015
Změna na postu ředitele hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

MUDr. Michal Průša, MBA.Novým ředitelem Nemocnice Hořovice bude od 1. dubna dosavadní primář ARO MUDr. Michal Průša, MBA. Michal Průša (52 let) je absolventem 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, kterou dokončil v roce 1988. V nemocnici Hořovice pracuje od počátku roku 2006. Po celou dobu působí ve funkci primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení a současně náměstka ředitele pro léčebnou péči. Hodně pacientů hořovické nemocnice ho zná také jako vedoucího ambulance léčby bolesti.

 

Před nástupem do hořovické nemocnice MUDr. Michal Průša působil v nemocnici města Strakonice (1991 - 1997), ve Fakultní nemocnici Motol (1997 - 2002), kde působil jako ordinář a od roku 2002 do ledna 2006 působil jako primář ARO a zároveň náměstek v Nemocnici Nymburk. MUDr. Michal Průša se též specializoval na paliativní medicínu a na algeziologii a více než deset let působí jako garant ambulance léčby bolesti v IKEM Praha.

Nový ředitel Nemocnice Hořovice získal postupně atestace I. a II. stupně z oboru anesteziologie a resuscitace a atestaci z algeziologie a paliativní medicíny. V loňském roce také dokončil manažerské studium a získal titul MBA.

Přestože má MUDr. Michal Průša stále trvalé bydliště v Praze, v posledních letech již převážnou část i svého osobního času tráví na Hořovicku. Kořeny jeho rodiny pocházejí z nedalekého okolí a on sám zde strávil téměř celé dětství a má i osobní vztah nejen k zdejšímu kraji, ale i k hořovické nemocnici, kde v dětství prožil po těžkém úrazu řadu měsíců.

Mezi jeho mnohé koníčky patří kromě práce zejména historie, umění, zvláště malířství, ale také zájem o přírodu a ichtyologii.

„V uplynulých letech proběhla v Nemocnici Hořovice rozsáhlá rekonstrukce a modernizace interiérů i samotného technologického vybavení. V současné době tak máme vynikající zázemí, ve kterém poskytuje náš kvalitní tým lékařů, sester a ostatního personálu všem pacientům služby na špičkové úrovni. Mým cílem je všechny tyto části dále rozvíjet a v budoucnu zlepšovat. Již na počátku května proto otevřeme rozšířené a nově zrekonstruované ortopedické oddělení. Tímto bude dovršen osmiletý proces rekonstrukce nemocnice a naše pozornost se přesune na další oblasti jako např. řešení palčivého problému s parkováním,“ říká nový ředitel Nemocnice Hořovice MUDr. Michal Průša.

Nemocnice má v současné době přes 600 zaměstnanců a disponuje 250 lůžky. Pacienti nejen ze Středočeského kraje ale i z celé republiky zde pak mají zajištěné komplexní spektrum kvalitní lékařské péče.

PhDr. Konstantinos Tsivos, Ph.D., mluvčí nemocnice Hořovice

Aktualizováno Pondělí, 27 Duben 2015 13:49
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství