Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Hejtman Pardubického kraje navštívil berounskou a hořovickou nemocnici
říj
20
2014
Hejtman Pardubického kraje navštívil berounskou a hořovickou nemocnici
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

Hejtman Pardubického kraje navštívil berounskou a hořovickou nemocniciV úterý 14. října do berounské a hořovické nemocnice zavítal hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D. Spolu s hejtmanem se návštěvy obou nemocnic zúčastnil i ředitel Pardubické krajské nemocnice MUDr. Tomáš Gottwald. Hosty z Pardubic přivítal majitel berounské a hořovické nemocnice Ing. Sotirios Zavalianis spolu s ředitelem pardubického Onkologického centra Multiscan MUDr. Janem Caltou.

 

Hejtman a ředitel pardubické nemocnice se seznámili s historií obou středočeských nemocnic a byli informováni o průběhu rozsáhlé přestavby, která započala privatizací nemocnic v roce 2007. Politik a manažer měli možnost prohlédnout si zrekonstruované prostory berounské rehabilitace a její moderní přístrojové vybavení. Prošli se po nemocničním parku a seznámili se s možnostmi, které bude zanedlouho pacientům nabízet zbrusu nový rehabilitační pavilón. V něm budou moci pacienti využívat rehabilitační bazény, tělocvičnu pro různé sportovní aktivity a vodoléčbu. K dispozici budou jednolůžkové pokoje pro pacienty a další zázemí.

Oba pardubičtí hosté se pak odebrali na návštěvu Nemocnice Hořovice. Hejtman Netolický a ředitel Gottwald navštívili OCHRIP pro děti, tj. Oddělení chronické a resuscitační intenzivní péče, které spolu s oddělením pražského Motola představuje unikátní zařízení v ČR, zaměřené na poskytování péče chronicky nemocným dětem. Dále návštěvníci zavítali do porodnice a do nových prostor hořovické neonatologie, která svůj provoz slavnostně zahájí již za týden, tj. 21. října.

Oba pardubičtí návštěvníci uzavřeli svou návštěvu v Berouně a v Hořovicích poděkováním za prohlídku a za poskytnuté informace. Zároveň potvrdili vysokou úroveň nynější spolupráce mezi Pardubickou krajskou nemocnicí a Onkologickým centrem Multiscan, které jíž 11 let funguje v areálu pardubické nemocnice. Poblahopřáli majiteli nemocnic k jejich modernímu pojetí a zdravotnické kvalitě. Kostas Tsivos

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství