Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Nemocnice Hořovice na Cibulovém jarmarku
říj
25
2013
Nemocnice Hořovice na Cibulovém jarmarku
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

Nemocnice Hořovice na Cibulovém jarmarkuPřekvapením pro návštěvníky letošního Cibulového jarmarku v Hořovicích byla historicky první prezentace Nemocnice Hořovice. Na každoroční akci, která proběhla v sobotu 5. října 2013, zdravotníci hořovické nemocnice měřili bezplatně návštěvníkům hodnoty krevního tlaku, glykémie a také poskytovali specializované vyšetření plic – spirometrie. Výsledky vyšetření dostali návštěvníci v tištěné podobě, mohou tak s nimi navštívit svého lékaře či odborníka z Nemocnice Hořovice, na kterého dostali kontakt.

Zájem ze strany návštěvníků byl nečekaně velký a akce, na které zdravotní sestry z hořovické nemocnice ochotně poskytovaly základní vyšetření, se setkala s nebývalým úspěchem. „Zpočátku se lidé ostýchali nechat se vyšetřit - báli se, že vyšetření je zpoplatněno. Pak byli mile překvapeni, když zjistili, že je zadarmo“, říká Jiří Pichlík, vedoucí sestra interního oddělení Nemocnice Hořovice. „Lidé byli rádi, že jim bylo poskytnuto vyšetření, na které by se možná „jen tak“ preventivně nedostali a jako bonus si odnesli i výsledek vyšetření,“ vysvětluje Pichlík.

Po tomto úspěchu plánuje vedení Nemocnice Hořovice nejen opakování promoakce na příštím „Cibuláku“, ale též chce rozšířit povědomí v širokém okolí Hořovic dalšími prezentacemi a odbornými přednáškami pro veřejnost. „Školám a občanským sdružením z Hořovic a z okolních obcí nabízíme například přednášky o zásadách poskytování první pomoci, nebo o udržování zubní hygieny,“ říká Luděk Pelikán, ředitel Nemocnice Hořovice. Dále prozrazuje, že další akci, kterou plánuje vedení Nemocnice Hořovice, je přednáška předních odborníků na téma „Život s nádorem“. Tato akce proběhne ke konci příštího ledna ve Společenském domě. „Naším cílem je, aby na této akci vystoupili nejen naši odborníci, ale též známí sportovci, umělci a další osobnosti, které dokázali tento boj o život vyhrát. Roli nemocnice v Hořovicích nevnímám „jen“ jako léčebnou, ale též jako společensko-osvětovou,“ konstatuje Luděk Pelikán. Kostas Tsivos

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství