Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Projekt 72 hodin – Daruj krev, daruješ život v Nemocnici Hořovice
říj
25
2013
Projekt 72 hodin – Daruj krev, daruješ život v Nemocnici Hořovice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

daruj1_2V pátek 11. října studenti Gymnázia J. Barranda z Berouna opět zavítali do prostor Transfuzního oddělení Nemocnice Hořovice. Tato návštěva studentů se uskutečnila v rámci známého projektu 72 hodin – Daruj krev, daruješ život.

 

Pro studenty berounského gymnázia akce darování krve nepředstavuje žádnou novinku a lze ji označit jako tradiční. „Darování krve totiž probíhá již šestý školní rok a účastní se ho studenti 3. a 4. ročníků,“ říká Mgr. Marie Štěpničková, profesorka Gymnázia J. Barranda. „Chtěla bych jako garant projektu „Daruj krev, daruješ život“ na GJB touto cestou jmenovitě poděkovat naším studentům Alině Kostyuk, Kateřině Horákové a Radku Hronkovi, Adamu Kejlovi, Davidu Kupkovi a Jakubu Švihlíkovi a též Petru Ebrovi a Jakubu Jonášovi, studentům VŠ zemědělské, za účast na této akci,“ dodává M. Štěpničková.

Plnoletí studenti Gymnázia J. Barranda z Berouna v loňském školním roce uskutečnili jubilejní desátý odběr, na kterém byl zároveň napočítán již 100. student dárce. „Dnešní odběr byl v pořadí dvanáctý, čili se jako škola můžeme chlubit více než 50 litry darované krve. Nikdy nevíme, kdy budeme tuto nejcennější tekutinu potřebovat,“ konstatuje Mgr. Štěpničková, garant projektu „Daruj krev, daruješ život“ na Gymnázium J. Barranda.

S berounským gymnáziem udržuje transfuzní oddělení Nemocnice Hořovice již dlouhodobou spolupráci. „Propagaci dárcovství krve realizujeme přednáškami přímo ve škole nebo poskytujeme propagační materiál organizátorům těchto akcí,“ vysvětluje Jana Šrámková, vrchní sestra transfuzního oddělení.

Kostas Tsivos

Aktualizováno Pátek, 25 Říjen 2013 09:06
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství