Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Hořovická nemocnice přivítala letošní tisící miminko
Zář
18
2013
Hořovická nemocnice přivítala letošní tisící miminko
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

Michaela Kůrková z Dobříše se synem KristiánemPorodnice U Sluneční brány hořovické nemocnice se může pyšnit dalším jubilejním miminkem. V neděli 15. září totiž přivítala na svět letošní tisící miminko. Šťastnou maminkou se stala Michaela Kůrková z Dobříše, která porodila syna Kristiána Hrabáka. Ten vážil 3,8 kg a měřil 50 cm.

 

To, že se malý Kristián stal tisícím miminkem hořovické nemocnice, mladou maminku velmi překvapilo. Moc ji potěšily gratulace od primářky neonatologického oddělení MUDr. Mileny Dokoupilové, od zástupkyně primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Věry Pavlů a také od hlavní sestry Nemocnice Hořovice Blanky Červenkové. „Delegátky“ vedení nemocnice obdarovaly maminku nejen květinou, ale také balíčkem z nemocniční lékárny se vším potřebným pro miminko.

gratulace od primářky neonatologického oddělení MUDr. Mileny DokoupilovéVýběr hořovické porodnice považuje novopečená maminka za samozřejmost, protože ještě před dvěma lety žila v Hořovicích, tedy ze širokého okolí je informována o vysoké úrovni zdejší porodnice. „Vůbec jsem nečekala, že mi přijde za nemocnici popřát tolik lidí. Je to moc příjemné a milé,“ řekla šťastná maminka Michaela Kůrková, která nad výběrem hořovické nemocnice dlouho nepřemýšlela. „Protože pocházím z Hořovic, mi byla porodnice bližší, a kromě toho jsem slyšela od známých a příbuzných, že tu byli spokojení, a tak jsem chtěla rodit tady. Musím říct, že nelituji a že jim dávám za pravdu. Prostředí je pěkné, doktoři a sestry milé,“ dodala Michaela Kůrková.

Je všeobecně známo, že hořovická porodnice je stále vyhledávanější. „Ze statistických údajů, které jsme vypracovali vyplývá, že během posledních pěti let Porodnice U Sluneční brány vykazuje téměř padesátiprocentní narůst porodů,“ konstatuje primářka neonatologie MUDr. Milena Dokoupilová. „Potěšující výsledky jsou odrazem modernizace porodnice a také výsledkem práce vysoce kvalifikovaného týmu lékařů, zdravotních sester a ošetřujícího personálu,“ dodává MUDr. Dokoupilová. Kostas Tsivos

Aktualizováno Středa, 18 Září 2013 15:18
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství