Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Nemocnice Hořovice obdržela dva certifikáty
čec
10
2013
Nemocnice Hořovice obdržela dva certifikáty
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

Nemocnice Hořovice obdržela dva certifikátyKoncem června NH Hospital, a.s., Nemocnice Hořovice získala od nezávislých auditorských společností dva certifikáty, které osvědčují systém zajišťování vysoké kvality péče v hořovické nemocnici.

„Samotný proces hodnocení hořovické nemocnice trval ze strany auditorů několik měsíců a byl velice důkladný a pečlivý a pro všechny v nemocnici nesmírně náročný. Proto jsme samozřejmě rádi, že jsme nakonec osvědčení o kvalitě získali, což je v souladu s naším dlouhodobým cílem a naší koncepcí poskytovat pacientům v hořovické nemocnici kvalitní služby,“ uvedl ředitel nemocnice MUDr. Luděk Pelikán.

První z certifikátů, který Nemocnice Hořovice od auditorů obdržela, je certifikát ISO 9001:2008, který je osvědčením o systému zajišťování kvality. Obor činností, na které se tento certifikát vztahuje, je provozování nestátního zdravotnického zařízení. Jedná se o zdravotnická zařízení, která poskytují preventivní, diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči, ambulantní i lůžkovou, včetně komplementárních služeb souvisejících podpůrných provozů.

Certifikáty ISO 9000 poskytuje mezinárodní auditorská společnost United Registrar of Systems, která je nezávislým certifikačním orgánem působícím ve více než 25 zemích světa. ISO 9001 představuje mezinárodní podnikový standard obsahující kritéria pro dokumentaci, implementaci a certifikaci systému řízení kvality. „Tento systém je pak možné provádět v jakékoli organizaci bez ohledu na velikost firmy, předmět činnosti a vlastnictví. Certifikovaná společnost má jistotu, že působí v souladu s mezinárodním podnikovým standardem ISO, který je celosvětově uznávaný,“ vysvětluje ředitel hořovické nemocnice MUDr. Luděk Pelikán.

Druhým certifikátem je Osvědčení o splnění podmínek Auditu II, které získaly Klinické laboratoře NH Hospital, a.s., Nemocnice Hořovice od České lékařské společnosti J. E. Purkyně. „Tímto osvědčením jsou hořovické klinické laboratoře evidovány v příslušném Registru klinických laboratoří a jsou zapojeny do programu zvyšování kvality ve zdravotnictví garantovaném Ministerstvem zdravotnictví ČR,“ řekl ředitel MUDr. Luděk Pelikán. PhDr. Konstantinos Tsivos, Ph.D., mluvčí nemocnice Hořovice

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství