Neděle, 07. červen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Rekonstrukce nenaruší provoz porodnice v Hořovicích
Led
30
2019
Rekonstrukce nenaruší provoz porodnice v Hořovicích
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Petra Horáková   

porodPorodnice u Sluneční brány bude mít čtvrtý porodní pokoj. Během několika týdnů započne rekonstrukce kompletních prostor Porodnice u Sluneční brány v Nemocnici Hořovice. Úprava místností se bude týkat porodních pokojů a operačního sálu. Provoz porodnice nebude nijak narušen.

 

Budoucí maminky se nemusí ničeho obávat. Po dobu rekonstrukce budou probíhat porody na gynekologickém oddělení, na kterém jsme pro tyto potřeby upravili pokoje.

„Provoz porodnice bude zachován v plném rozsahu v náhradních prostorách se zachováním veškerého přístrojového vybavení,“ říká Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice. „Dle plánů by rekonstrukce měla probíhat do června letošního roku. Nové pokoje přinesou ještě větší komfort rodičkám a budou vybaveny modernější technologií. Prostory budou rozšířeny o jednu plně vybavenou porodní místnost,“ dodává.

Rekonstrukce prostor již byla nezbytná. Počet porodů u nás stále stoupá. Jen v loňském roce byl celkový počet narozených miminek 1795, to je o 50 porodů více než v roce 2017.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí Nemocnice Hořovice

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství