Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE O novorozencích na zbirožském zámku
Bře
28
2018
O novorozencích na zbirožském zámku
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

neonatVe dnech 22. a 23. března se uskutečnil v krásných prostorách zámku Zbiroh již 3. ročník Dnů novorozeneckých kazuistik. Konference byla určena pro lékaře a sestry novorozeneckých oddělení všech stupňů péče, se zaměřením na novorozence od 30. týdne těhotenství. V letošním roce se akce účastnilo téměř 200 zdravotníků z celé České republiky, pozvání přijali i slovenští kolegové.

 

Na začátku konference účastníky přivítali MUDr. Milena Dokoupilová, primářka hořovického neonatologického oddělení a hlavní organizátorka konference, MUDr. Martin Čihař, místopředseda výboru České neonatologické společnosti, a také Blanka Červenková, hlavní sestra hořovické nemocnice.

„Zájem o akci byl veliký, stejně v předchozích letech. Možnosti předávání zkušeností v oboru neonatologie jsou velmi omezené, proto jsem moc ráda, že se naše konference Dny novorozeneckých kazuistik zařadila mezi známou a uznávanou celostátní konferenci,“ říká primářka MUDr. Milena Dokoupilová, která je garantem konference.

V průběhu 2 dnů se živě diskutovalo nad čtyřmi desítkami kazuistik novorozenců narozených od 30. týdne těhotenství. Jedná se o jedinečnou příležitost výměny praktických zkušeností mezi velmi zkušenými a začínajícími lékaři, které mohou přispět k rychlejší diagnostice a terapii některých novorozeneckých stavů.

„Věřím, že tyto dva dny přinesly velmi cenné informace pro všechny zúčastněné. Ráda bych poděkovala nemocnici Hořovice za veškerou podporu a firmám za doplnění odborného programu. Dle ohlasů účastníků věřím, že se v dalším roce sejdeme opět v takto hojném počtu,“ chválí si akci MUDr. Milena Dokoupilová.

PhDr. Konstantinos Tsivos, PhD.

mluvčí nemocnice Hořovice a Beroun

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství