Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE První dojem z hořovické nemocnice
úno
23
2018
První dojem z hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Jiří Pokorný   

Primář ortopedie MUDr. Milan Pastucha. Foto: Archiv nemocnice Hořovice.Velice často se setkávám se rčením …..první dojem…... Jinak řečeno, kamkoliv vstoupíš, tvým zájmem je první dojem. Stejně jako mnohým lidem se mi přihodily události, které mne přivedly do zdravotnického zařízení nesoucího název Nemocnice Hořovice. Již od vstupu do hlavní budovy, kde se nacházejí informace, jsem se setkal s vřelým přijetím a hlavně s poskytnutými informacemi, které byly nutné k tomu, abych se zorientoval.

 

Mé kroky vedly do ambulance ortopedie. Také zde v čekárně nebylo zřejmé nějaké napětí čekajících pacientů. Příchod vlídné sestřičky i ve mně vzbudil dojem klidu. Stejný rituál se odehrával i při dalších třech návštěvách ambulance, kde primář ortopedie MUDr. Milan Pastucha spolu s doktorem MUDr. Jaroslavem Formanem ml. vynesli verdikt znějící na operační výkon nemocné končetiny – kyčelního kloubu.

Konečně nastal den D, nástup na oddělení ortopedie. Ne, že bych se těšil, i já jsem měl různé pocity. Z chmur mne vytrhla sestřička Klára Mitásková DiS., která v ten den měla službu na příjmu. Ochotou a přívětivým lidským přístupem dokázala nejen mně, ale i všem ostatním nastupujícím na oddělení, nabudit atmosféru důvěry.

Po provedení výkonu a přesunu na nemocniční pokoj jsem se utvrdil, že můj první dojem nebyl náhodný. Péče zdravotnického personálu na ortopedii, v jehož čele stojí pan primář MUDr. Pastucha, je velice profesionální, ale nejpodstatnější je fakt, že přístup všech ošetřujících lékařů, sestřiček a dalších pracovníků oddělení ve mně zanechal velké dojmy.

Děkuji všem, kteří se starají o naše zdraví, za jejich vpravdě lidský přístup. Vedle již jmenovaných děkuji hlavně Šárce Ernestové, Marcele Kruftové, Zdeňce Hlinové za trpělivost, ochotu pomoci kdykoliv, děkuji jim za jejich lidskost.

Děkuji celému kolektivu oddělení ortopedie a přeji vše dobré v jejich osobním životě.

Jiří Pokorný, zastupitel Města Beroun

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství