Středa, 08. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE NEMOCNICE HOŘOVICE Žirafka bude pomáhat dětským pacientům hořovické nemocnice
čen
06
2017
Žirafka bude pomáhat dětským pacientům hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

žirafkaMyšlenka na zrod nadačního fondu se utvářela pomalu. Stojí za ní hlavně MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení hořovické nemocnice. Ta je zároveň předsedkyní tohoto fondu, který zahájil svou působnost na sklonku loňského roku.

„Hlavní myšlenkou a posláním Nadačního fondu Žirafka je pomoc a podpora dětským pacientům, kteří jsou hospitalizováni v Nemocnici Hořovice a jejich rodinným příslušníkům v průběhu léčby. Dárce si může vybrat, zda chce svůj finanční dar věnovat oddělení novorozeneckému, dětskému či oddělení chronické resuscitační a intenzivní péče pro děti. Současně je účelem fondu podpořit aktivity zlepšující prostředí oddělení s dětskými pacienty včetně vybavení moderní přístrojovou technikou a aktivity směřující k uplatnění nejmodernějších přístupů v léčbě dětských pacientů,“ přiblížila činnost fondu primářka Milena Dokoupilová.

V logu nadačního fondu je žirafka. Ta vznikla díky dětem z hořovické mateřinky na Větrné ulici, které kreslily a malovaly žirafky podle svých představ. Spojením prvků z několika jejich kreseb potom vzniklo logo, které je tedy dílem dětí a jejich úžasné tvořivosti. Všechny obrázky dětí jsou od 1. června k vidění přímo v nemocnici, v čekárně interních ambulancí 1. patra na malé výstavě, na kterou jsou všichni srdečně zváni.

Více o fondu, jeho činnosti a o tom, jak se případně stát dárcem, se dozvíte na www.nf-zirafka.cz

Konstantinos Tsivos, tiskový mluvčí NH

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství