Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE
NEMOCNICE HOŘOVICE
Srp
14
2017
Tisící miminko již prvního srpna
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

mimiNarození tisícího miminka začátkem srpna potvrzuje prvenství hořovické porodnice ve Středních Čechách. Jubilejní tisící miminko přišlo v hořovické porodnici U Sluneční brány na svět v úterý 1. srpna, což je přesně o jeden den dříve ve srovnání s loňským rokem. Šťastnou maminkou se stala paní Lenka Hošková, která ve 4.45 hod. porodila dceru Lauru. Ta vážila 3.100 g a měřila 47 cm.

 
Srp
14
2017
Od září bude v provozu nová nemocniční školka
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

školkaVedení hořovické nemocnice vyšlo vstříc přáním několik desítek zaměstnanců s dětmi předškolního věku a před rokem posvětilo záměr zřídit zbrusu novou firemní školku. Budova je téměř hotová a zahájení fungování dětské skupiny je plánováno na letošní září.

 
Dub
28
2017
V Nemocnice Hořovice je nová ambulance pro gynekologii dětí a dospívajících dívek
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

gyneOd dubna 2017 je v hořovické nemocnici v provozu ambulance pro gynekologii dětí a dospívajících, ve které každé úterý ordinuje MUDr. Leoš Teslík, zatímco ve čtvrtek ordinuje jeho kolegyně MUDr. Tereza Hubová.

 
čen
06
2017
Žirafka bude pomáhat dětským pacientům hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

žirafkaMyšlenka na zrod nadačního fondu se utvářela pomalu. Stojí za ní hlavně MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení hořovické nemocnice. Ta je zároveň předsedkyní tohoto fondu, který zahájil svou působnost na sklonku loňského roku.

 
Dub
10
2017
Hořovická nemocnice hostila třetí IBD sympozium
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

Akce se konala pod titulem III. IBD pracovní dny Hořovice 2017 a zúčastnilo se jí asi 150 zdravotníků.Ve dnech 30. a 31. března uspořádala Nemocnice Hořovice společnou konferenci gastroenterologů a chirurgů, kteří se specializují na léčbu nespecifických střevních zánětů (IBD). Akce se konala pod titulem III. IBD pracovní dny Hořovice 2017 a zúčastnilo se jí asi 150 zdravotníků.

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství