Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN NEMOCNICE HOŘOVICE
NEMOCNICE HOŘOVICE
Bře
28
2018
O novorozencích na zbirožském zámku
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

neonatVe dnech 22. a 23. března se uskutečnil v krásných prostorách zámku Zbiroh již 3. ročník Dnů novorozeneckých kazuistik. Konference byla určena pro lékaře a sestry novorozeneckých oddělení všech stupňů péče, se zaměřením na novorozence od 30. týdne těhotenství. V letošním roce se akce účastnilo téměř 200 zdravotníků z celé České republiky, pozvání přijali i slovenští kolegové.

 
úno
23
2018
První dojem z hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Jiří Pokorný   

Primář ortopedie MUDr. Milan Pastucha. Foto: Archiv nemocnice Hořovice.Velice často se setkávám se rčením …..první dojem…... Jinak řečeno, kamkoliv vstoupíš, tvým zájmem je první dojem. Stejně jako mnohým lidem se mi přihodily události, které mne přivedly do zdravotnického zařízení nesoucího název Nemocnice Hořovice. Již od vstupu do hlavní budovy, kde se nacházejí informace, jsem se setkal s vřelým přijetím a hlavně s poskytnutými informacemi, které byly nutné k tomu, abych se zorientoval.

 
Srp
14
2017
Od září bude v provozu nová nemocniční školka
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

školkaVedení hořovické nemocnice vyšlo vstříc přáním několik desítek zaměstnanců s dětmi předškolního věku a před rokem posvětilo záměr zřídit zbrusu novou firemní školku. Budova je téměř hotová a zahájení fungování dětské skupiny je plánováno na letošní září.

 
úno
09
2018
Transfuzní stanice v Nemocnici Hořovice ve znamení Valentýna
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

transHořovická transfuzní stanice vyhlásila na středu 14. února již pravidelnou valentýnskou akci „Miluješ? Daruj krev“! Připojit se k ní může každý, ať už zamilovaný nebo ne. Každý dárce se v ten den může po odběru těšit na sladkou odměnu ve tvaru srdíčka.

 
čen
06
2017
Žirafka bude pomáhat dětským pacientům hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

žirafkaMyšlenka na zrod nadačního fondu se utvářela pomalu. Stojí za ní hlavně MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení hořovické nemocnice. Ta je zároveň předsedkyní tohoto fondu, který zahájil svou působnost na sklonku loňského roku.

 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 1 z 8


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství