Neděle, 24. červen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Je to tady – rostou!

Foto: Naďa Kolenská.Můj soused, pan Václav Flachs z Hořovic, přinesl takových pěkných hub plný koš.

 

PN NEMOCNICE HOŘOVICE
NEMOCNICE HOŘOVICE
Kvě
19
2018
Spánková laboratoř v hořovické nemocnici
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

spánekSyndrom spánkové apnoe postihuje přibližně každého pátého muže a každou desátou ženu středního věku. Hořovická nemocnice zřídila spánkovou laboratoř, ve které, během jejího pětiletého fungování, bylo vyšetřeno již několik stovek pacientů. MUDr. Daniela Olšavová, vedoucí lékařka spánkové laboratoře, v následujícím rozhovoru vysvětluje úskalí spánkové apnoe, hovoří o její spojitosti s obezitou a podává informace o fungování spánkové laboratoře v Hořovicích.

 
Kvě
18
2018
Mezinárodní den sester v hořovické nemocnici
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

sestryKvětinu a poděkování za náročnou práci, kterou zdravotní sestry vykonávají, dostaly ošetřovatelky a porodní asistentky Nemocnice Hořovice od hlavní sestry nemocnice Blanky Červenkové. Vedení nemocnice se rozhodlo tímto způsobem připomenout i letos svátek všech sester, který se již od roku 1965 slaví po celém světě 12. května.

 
úno
23
2018
První dojem z hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Jiří Pokorný   

Primář ortopedie MUDr. Milan Pastucha. Foto: Archiv nemocnice Hořovice.Velice často se setkávám se rčením …..první dojem…... Jinak řečeno, kamkoliv vstoupíš, tvým zájmem je první dojem. Stejně jako mnohým lidem se mi přihodily události, které mne přivedly do zdravotnického zařízení nesoucího název Nemocnice Hořovice. Již od vstupu do hlavní budovy, kde se nacházejí informace, jsem se setkal s vřelým přijetím a hlavně s poskytnutými informacemi, které byly nutné k tomu, abych se zorientoval.

 
Bře
28
2018
O novorozencích na zbirožském zámku
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

neonatVe dnech 22. a 23. března se uskutečnil v krásných prostorách zámku Zbiroh již 3. ročník Dnů novorozeneckých kazuistik. Konference byla určena pro lékaře a sestry novorozeneckých oddělení všech stupňů péče, se zaměřením na novorozence od 30. týdne těhotenství. V letošním roce se akce účastnilo téměř 200 zdravotníků z celé České republiky, pozvání přijali i slovenští kolegové.

 
úno
09
2018
Transfuzní stanice v Nemocnici Hořovice ve znamení Valentýna
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Kostas Tsivos   

transHořovická transfuzní stanice vyhlásila na středu 14. února již pravidelnou valentýnskou akci „Miluješ? Daruj krev“! Připojit se k ní může každý, ať už zamilovaný nebo ne. Každý dárce se v ten den může po odběru těšit na sladkou odměnu ve tvaru srdíčka.

 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 1 z 8


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství