Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN NEMOCNICE HOŘOVICE
NEMOCNICE HOŘOVICE
Lis
16
2017
Lékař by svým přístupem měl pacienta získat na svou stranu
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

MUDr. Kateřina Kroužková, dětská lékařka, která již dva roky působí v dětském oddělení Nemocnice Hořovice.„Rodičům se snažím věci vysvětlovat, nevadí mi s nimi diskutovat a hlavně se na ně nezlobím, když mají jiný názor, ale samozřejmě mě mrzí, když dávají přednost internetu před mým doporučením. Každý vztah se musí budovat, důvěra pacienta v lékaře není samozřejmostí,“ uvádí MUDr. Kateřina Kroužková, dětská lékařka, která již dva roky působí v dětském oddělení Nemocnice Hořovice.

 
Srp
14
2017
Tisící miminko již prvního srpna
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

mimiNarození tisícího miminka začátkem srpna potvrzuje prvenství hořovické porodnice ve Středních Čechách. Jubilejní tisící miminko přišlo v hořovické porodnici U Sluneční brány na svět v úterý 1. srpna, což je přesně o jeden den dříve ve srovnání s loňským rokem. Šťastnou maminkou se stala paní Lenka Hošková, která ve 4.45 hod. porodila dceru Lauru. Ta vážila 3.100 g a měřila 47 cm.

 
čen
06
2017
Žirafka bude pomáhat dětským pacientům hořovické nemocnice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstantinos Tsivos   

žirafkaMyšlenka na zrod nadačního fondu se utvářela pomalu. Stojí za ní hlavně MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení hořovické nemocnice. Ta je zároveň předsedkyní tohoto fondu, který zahájil svou působnost na sklonku loňského roku.

 
Srp
14
2017
Od září bude v provozu nová nemocniční školka
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

školkaVedení hořovické nemocnice vyšlo vstříc přáním několik desítek zaměstnanců s dětmi předškolního věku a před rokem posvětilo záměr zřídit zbrusu novou firemní školku. Budova je téměř hotová a zahájení fungování dětské skupiny je plánováno na letošní září.

 
Zář
19
2017
NEMO vyplul v Nemocnici Hořovice
NEMOCNICE HOŘOVICE - NEMOCNICE HOŘOVICE
Napsal: Konstaninos Tsivos   

To jsou postýlky.V polovině září zahájila v Nemocnici Hořovice zkušební provoz nemocniční dětská skupina NEMO ve zbrusu nové budově. Děti, rodiče i zaměstnanci školky se postupně seznamují a zkoušejí fungování školky a jejího zařízení.

Aktualizováno Úterý, 07 Listopad 2017 10:10
 
« ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec »

Strana 1 z 8


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství