Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN KULTURA VÝSTAVY Výstava v dobříšském zámku
čen
19
2020
Výstava v dobříšském zámku
kultura - Výstavy
Napsal: Tereza Vyhlasová   

Smutný fotbalista.Až do 18 října si v Galerii JCM dobříšského zámku můžete prohlédnout výstavu soch a obrazů umělce Oty Janečka.

Malířovy počátky jsou spjaty s kubismem a krajinomalbou, pozdější tvorbu zahrnují především portréty, ženské akty, ilustrace do knih, cykly obrazů s přírodní a biologickou tematikou nebo cykly zabývající se lidskými charaktery. Proslul mimo jiné svými ilustracemi Slabikáře a Čítanky.

Vstupné je 40 Kč.

Tereza Vyhlasová

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství