Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN KULTURA POZVÁNKY Vernisáž v Muzeu berounské keramiky
čen
23
2020
Vernisáž v Muzeu berounské keramiky
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Muzeum berounské keramiky   

Mozaiky autorky Pavlíny PeckoVernisáž výstavy s všeříkajícím názvem „Mozaiky“ autorky Pavlíny Pecko proběhne ve čtvrtek 25. června od 17.00 hodin v zahradě MBK.

Paní Pecko, původem ze severní Moravy, se věnuje této specifické formě zedničiny více než 15 let. Miluje mozaiku, upcyklaci, prožité umění, humor a nadsázku. Vdechuje vysloužilým předmětům druhý život a transformuje je s citem a láskou v předměty nové, s novým vzhledem a s novou duší.

Hudebně vernisáž doprovodí Pavel Husa na kontrabas. Spolupracuje s divadelním souborem Body Voice Band. Dlouhodobě hraje v kapelách Bizarre Band, Fanfán Tulipán a Tylečkovo Sexteto.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství