Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN KULTURA POZVÁNKY Za kulturou do Berouna
čen
17
2021
Za kulturou do Berouna
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Městské kulturní centrum Beroun   

logoMěstské kulturní centrum Beroun již připravilo či připravuje řadu akcí:

Ve čtvrtek 11. června začne letošní BEKULE - v zahradě Muzea berounské keramiky bude od 18 hodin hrát „Pohádku z budíku“ hosínský Teátr Pavla Šmída.

Druhou letošní pohádkou bude v pátek (!) 26. června pohádka divadla Pruhované panenky „O třech neposlušných kůzlátkách“.

Promenádní neděle zahájí 28. června v 18 hodin kapela Rudovous, jejíž hudba je směsicí hospodského šřamlu, optimistického surf-rocku, punku, šansonu, folku, popových melodií i jazzu...

 

Městské kulturní centrum Beroun již připravilo či připravuje řadu akcí:

Zahrada Muzea berounské keramiky od 18 hodin

* Pátek (!) 26. června pohádka divadla Pruhované panenky „O třech neposlušných kůzlátkách“.

Čtvrtek 19. července pohádka divadla Buchty a loutky „Žabák Valentýn“.

Občerstvení na místě.

Promenádní neděle zahájí na náměstí J. Barranda 28. června v 18 hodin kapela Rudovous, jejíž hudba je směsicí hospodského šřamlu, optimistického surf-rocku, punku, šansonu, folku, popových melodií i jazzu...

Dechovka u Hvězdy v neděli 12. července. Přehlídka dechovek u OC Hvězda. zahrají: Šumavanka, Domažličanka, Moravští muzikanti, Jožka Šmukař s cimbálovou muzikou.

Galerie Holandský Dům: 25. 5. – 27. 6. Výstava: Berounské fotoJezinky: Nezřetelně.

Muzeum berounské keramiky

OBNOVENÍ KURZŮ KERAMIKY

U dětských kurzů se prodlužuje délka jedné lekce na 120 min. Vstup do prostor dílny je možný pouze se zakrytými dýchacími cestami a po použití dezinfekce rukou (k dispozici v dílně).

EXPOZICE A GALERIE MBK

V galerii pokračuje retrospektivní výstava '30x galerie MBK', která je prodloužena do 21. června. V budově muzea bude moci být najednou maximálně 10 návštěvníků. V keramické dílně maximálně 4 návštěvníci.

Výstavu shrnuje dosavadní galerijní činnost za 5 let od otevření MBK. Uvidíte zde díla 29 autorů či ateliérů/dílen, mimo jiné Olbrama Zoubka, Pravoslava Rady, Václava Dyntara, Šárky Radové a mnoha dalších vynikajících keramiků a výtvarníků.

Všech akcí se týkají různá omezení, jejichž výčet najdete na www.mkcberoun.cz

bekult koza

Grafiky Jiřího Slívy pod názvem Humor v grafice jsou k vidění do 3. července v Městské galerii Beroun.

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Červen 2020 09:24
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství