Pátek, 06. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Budoucí kuchařka ze Sedlčan je ve finále soutěže Svačina roku

Alice Fielisová Sandwich s omáčkou z dijonské hořčice s koprem opečenou dýní a tuňákem RIO mareSedlčany, 27. listopadu 2019 – Alica Fielisová ze Středního odborného učiliště Sedlčany je jednou z 15 finalistů celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. O postup do finále usilovalo 160 studentů. Finále se uskuteční ve středu 4. prosince v kulinářském studiu Chefparade+ v pražských Holešovicích. Soutěží se o ceny v celkové hodnotě 45 000 Kč. I letos je do hlasování zapojena veřejnost, která může hlasovat na FB Rio Mare o „Cenu veřejnosti“.

PN KULTURA POZVÁNKY Šikovné ručičky budou opět v klášteře v Zaječově
Lis
18
2019
Šikovné ručičky budou opět v klášteře v Zaječově
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Radek Pavlis   

šikovnéVýstava se koná v sobotu 23. a v neděli 24. listopadu vždy od 10 do 18 hodin v prostorách kláštera v Zaječově.

Přijďte se podívat na již šestý ročník prodejní výstavy ručních prací v krásných prostorách augustiniánského kláštera ve Svaté Dobrotivé. Vánoce se pomalu blíží, tak zavítejte načerpat inspiraci, co originálního nadělit pod stromeček.

 

Co vás zde čeká?

Připravili jsme pro vás několik workshopů, kde si budete moci vybrané ruční práce vyzkoušet. Na prodej budou výrobky z keramiky, čokolády, fima, pedigu atd. Dále zde bude možno zakoupit sirupy, marmelády, adventní věnce, náušnice a všemožné dekorace.

Samozřejmostí bude něco teplého na zahřátí a něco malého k zakousnutí.

BONUS: Ukázka různých řemesel a poníci.

Vstupné dobrovolné. Radek Pavlis

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství