Středa, 16. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Středočeský kraj bude podporovat studium praktických sester

sestraK podporovaným oborům vzdělání v rámci strategie podpory odborného vzdělávání ve Středočeském kraji přibude podle rozhodnutí krajských radních obor praktická sestra.

„Chceme zvýšit zájem o studium praktických sester. Na trhu je kvalifikovaných pracovníků v tomto oboru vážný nedostatek,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011).

Podle radního pro oblast školství Prof. MUDr. Zdeňka Seidla (ČSSD) je kraj zřizovatelem sedmi středních zdravotních škol. „Na nich bude obor praktická sestra zařazen do stipendijního programu,“ uvedl Zdeněk Seidl.

PN KULTURA POZVÁNKY Staropražští pardálové v Chodouni
Led
11
2019
Staropražští pardálové v Chodouni
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Chodouň   

pardálV sobotu 26. ledna od 19.30 hodin budeme mít jedinečnou možnost se pobavit v Obecním domě v Chodouni se Staropražskými pardály.

Zazní nejznámější písně „šlapeťáků“, staropražské, lidové a nejpopulárnější hity Karla Hašlera v podání bývalých členů „Patrola Šlapeto“.

Předprodej místenkových vstupenek je v kanceláří OÚ Chodouň, tel.: 311 685 134, 724 215 264 a prodejně COOP Chodouň, tel. 311 685 213.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství