Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN KULTURA POZVÁNKY Kresby a ilustrace Leny H. Böhmové
Bře
09
2018
Kresby a ilustrace Leny H. Böhmové
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: -red-   

Kresby a ilustrace Leny H. Böhmové

Tato výstava v Galerii Fouyer společnosti S + H Rokycany potrvá do 3. června.

 

Koncert Jiřího Stivína

Koncert s názvem Flétny všeho druhu“ se koná v sobotu 14. dubna od 16 hodin v Kostele Nejsvětější Trojice Mešno. Předprodej vstupenek zajišťují Lékárny v Mirošově a ve Spáleném Poříčí. Vstupné: v předprodeji 150,- Kč, na místě 200,- Kč.

Republika – má vlast

Na 30. března se připravuje do Muzea Dr. Bohuslava Horáka Rokycany, výstavní sál v ul. Josefa Knihy 146, výstava výtvarných prací žáků a studentů Gymnázia Rokycany věnovaná jubilejnímu výročí naší republiky. Výstava potrvá do 3. června.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství