Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN KULTURA POZVÁNKY Březen v DPS Žebrák
Bře
08
2018
Březen v DPS Žebrák
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Marie Hošková   

Pohodové velikonoceVelikonoční jarmark

V sobotu 10. března se zúčastníme s výrobky našich seniorů velikonočního jarmarku v kulturním klubu v Žebráku. Přijďte se podívat nejen na naše výrobky, určitě zde bude mnoho jiných zajímavých věcí i bohatý kulturní program.

 

Vyrábíme zajíčkové květináče

V úterý 13. března od 9 hodin budeme v DPS Žebrák společně vyrábět zajíčkové květináče. Přijďte a uvidíte, co hezkého a zábavného se dá vytvořit. Platí se pouze za spotřebovaný materiál, tj. asi 100,- Kč. Zveme všechny seniory, kteří se rádi setkávají a tvoří!

Sluchová poradna

V úterý 20. března od 13.30 do 14.30 hodin bude v DPS paní doktorka Machotková, ušní specialistka. Máte-li nějaké potíže se sluchem, nebo chcete poradit ohledně naslouchátka, můžete přijít. Bude připravena místnost pro vaši nerušenou konzultaci.

Přijdou nám zazpívat děti

Ve středu 21. března od 13 hodin se uskuteční tradiční jarní zpívání dětí ze základní školy z Hradní ulice a dětí z mateřské školy. Určitě zažijeme příjemné odpoledne! Po akci bude připraveno malé pohoštění.

Srdečně zveme na všechny akce!

Marie Hošková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství