Neděle, 18. listopad 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obědy do škol

ilustrační fotoRada Středočeského kraje v rámci rozpočtového opatření pro období letošního roku přesunula 1,979 milionů korun na předfinancování projektu „Obědy do škol ve Středočeském kraji“. Částka se na projekt přesouvá z prostředků, které byly určené na předfinancování a kofinancování projektů EU. Po schválení žádosti bude projekt hrazen z evropských peněz, konkrétně z Operačního programu potravinové a materiální pomoci.

PN KULTURA POZVÁNKY
Lis
06
2018
Beat generation v Klubu DraMa
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: DraMa   

William S. BurroughsV neděli 18. listopadu od 17 hodin se můžete těšit na další vystoupení Poetického divadla z Plzně v Klubu DraMa v Hořovicích.

Tentokrát bude na pořadu Beat generation aneb Nekonvenční poezie. Jedná se o úryvky z tvorby autorů (většinou amerických), kteří zavedli do literatury nový pohled na svět a kteří odmítali nekonvenční způsob života.

Místo si můžete rezervovat na mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 603 964 553.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství