Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN KULTURA POZVÁNKY
čen
17
2021
Za kulturou do Berouna
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Městské kulturní centrum Beroun   

logoMěstské kulturní centrum Beroun již připravilo či připravuje řadu akcí:

Ve čtvrtek 11. června začne letošní BEKULE - v zahradě Muzea berounské keramiky bude od 18 hodin hrát „Pohádku z budíku“ hosínský Teátr Pavla Šmída.

Druhou letošní pohádkou bude v pátek (!) 26. června pohádka divadla Pruhované panenky „O třech neposlušných kůzlátkách“.

Promenádní neděle zahájí 28. června v 18 hodin kapela Rudovous, jejíž hudba je směsicí hospodského šřamlu, optimistického surf-rocku, punku, šansonu, folku, popových melodií i jazzu...

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Červen 2020 09:24
Celý článek...
 
čen
23
2020
HUDBA A SLOVO O POUTI
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Velíz   

plakát

 
čen
23
2020
Vernisáž v Muzeu berounské keramiky
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Muzeum berounské keramiky   

Mozaiky autorky Pavlíny PeckoVernisáž výstavy s všeříkajícím názvem „Mozaiky“ autorky Pavlíny Pecko proběhne ve čtvrtek 25. června od 17.00 hodin v zahradě MBK.

Paní Pecko, původem ze severní Moravy, se věnuje této specifické formě zedničiny více než 15 let. Miluje mozaiku, upcyklaci, prožité umění, humor a nadsázku. Vdechuje vysloužilým předmětům druhý život a transformuje je s citem a láskou v předměty nové, s novým vzhledem a s novou duší.

Hudebně vernisáž doprovodí Pavel Husa na kontrabas. Spolupracuje s divadelním souborem Body Voice Band. Dlouhodobě hraje v kapelách Bizarre Band, Fanfán Tulipán a Tylečkovo Sexteto.

 
čen
23
2020
Pozvánka do Neumětel
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Neumětely   

kostel sv. Petra a Pavla v NeumětelíchV sobotu 27. června od 16.00 hodin se koná v Neumětelích v místním kostele sv. Petra a Pavla koncert klasické hudby, který spojuje místo, interprety a autory nesoucí jméno Petr a Pavel.

konneu

Aktualizováno Úterý, 23 Červen 2020 08:21
 
čen
23
2020
Tradiční výstava v Kublově
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: L. Kučerová   

vystava leto 2020

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství