Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN KULTURA KLUB LABE HOŘOVICE
úno
24
2019
KLUB LABE HOŘOVICE
kultura - KULTURA
Napsal: KLUB LABE HOŘOVICE   

* Čtvrtek 21. 2., od 19.30

3 DNY V QUIBERONU

3 DNY V QUIBERONU

 

* Sobota 23. 2., od18.00

EXPEDIČNÍ KAMERA 2019 – filmový festival.

* Čtvrtek 28. 2., od 19.30

SPOLU TO DÁME – filmová projekce

Představitel učitele z extrémně populární série „Fakjů pane učiteli“ se vrací do kin v další skvělé roli ve filmu plném smíchu i dojetí. A říká jasně „Spolu to dáme“. Jako nezodpovědný floutek Lenny dostane na starost patnáctiletého kluka Davida s vážně nemocným srdcem. Davidova prognóza říká, že svých šestnáctých narozenin už se nejspíš nedožije. Lenny pojme péči zcela po svém, bez pravidel. Jestli má David umřít mladý, nemá smysl dělat domácí úkoly. Zato striptýz aspoň jednou v životě vidět musí!

* Pátek 1. 3., od 20.00

VLTAVA – koncert

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně. Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony.

* Neděle 3. 3., od 19.30

NA STOJÁKA LIVE

RICHARD NEDVĚD - JAKUB ŽÁČEK - ONDŘEJ „Endru“ HAVLÍK...

* Úterý 5. 3., od 19.00

NA KOLOBĚŽCE DO SINGAPURU – cestovatelská beseda s projekcí

Přednáší: Marek Jelínek Dobrodruh, cestovatel, vizionář a fotograf. První člověk na světě, kterému se podařilo projet dva kontinenty na neuvěřitelné koloběžce. A co se dá během takové cesty zažít? Proč právě koloběžka? Jeho posledním cílem byla Asie, 9 států, které projel sám. Během své cesty navštívil magická místa, jako jsou Varanasí a hinduistické chrámy. Projel chudinskými slamy a sbírka z jeho cesty, s názvem Dobroběžka, pomohla dětem z Bangladéše mít lepší vzdělání. Setkal se s mnichy a navštívil Himaláje, kde zdolal Annapurny (3590m). Poznal tajuplný starobylý Angor Wat, krásy Indie, Thajska a Malajsie. Sedm nezapomenutelných měsíců a 7850 km, které mu opět více otevřely oči a změnily pohled na život....

* Čtvrtek 7. 3., od 19.30

VŠICHNI TO VĚDÍ – filmová projekce

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 11:02
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství