Středa, 16. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Středočeský kraj bude podporovat studium praktických sester

sestraK podporovaným oborům vzdělání v rámci strategie podpory odborného vzdělávání ve Středočeském kraji přibude podle rozhodnutí krajských radních obor praktická sestra.

„Chceme zvýšit zájem o studium praktických sester. Na trhu je kvalifikovaných pracovníků v tomto oboru vážný nedostatek,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011).

Podle radního pro oblast školství Prof. MUDr. Zdeňka Seidla (ČSSD) je kraj zřizovatelem sedmi středních zdravotních škol. „Na nich bude obor praktická sestra zařazen do stipendijního programu,“ uvedl Zdeněk Seidl.

PN KULTURA KLUB LABE HOŘOVICE
Led
10
2019
KLUB LABE HOŘOVICE
kultura - KULTURA
Napsal: KLUB LABE HOŘOVICE   

AC/DC REVIVAL ŠPEJBL´SHELPRS

Sobota 12. 1. od 21.00

AC/DC REVIVAL ŠPEJBL´S HELPRS


Čtvrtek 17. 1. od 19.30

SVĚDKOVÉ PUTINOVI – filmová projekce. Svědectví i o naší době, o naší společnosti, je to neskutečně silný a aktuální dokument, přestože nás zavádí do Ruska roku 1999. Stáváme se tak svědky nástupu nové éry, která trvá téměř 20 let. Film se jistě stane pro všechny důvodem k zamyšlení o principech fungování demokracie, sám Mansky o snímku na MFFKV prohlásil: „Totéž se může stát kdekoliv jinde. I na Západě politici přestali cítit zodpovědnost. To platí jak o Trumpovi, tak o českém prezidentovi.“


Čtvrtek 24. 1. od 19.30

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ – filmová projekce.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství