Neděle, 21. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN KULTURA
čec
15
2019
Pozvánka na BEKULE
kultura - KULTURA
Napsal: Město Beroun   

BErounské KUlturní LÉto začalo už 26. května ŠTULCEM, tedy odpolednem pro děti, které bylo plné her, soutěží, písniček i pohádek!

Až do srpna budou probíhat čtvrteční pohádky v zahradě Muzea berounské keramiky a koncertní Promenádní neděle na Náměstí J. Barranda. BEKULE se ale letos vydala i ´na cesty´, kdy se jedna z Promenádních nedělí (v rytmu dechovky) odehrála na Velkém Sídlišti před areálem bývalého kulturního domu Hvězda!

 
Kvě
31
2019
Korvety a smyčce v Osově
kultura - KULTURA
Napsal: Marie Plecitá   

Foto: Marie PlecitáObčany naší obce mimořádně zaujala kolona luxusních vozidel projíždějící tu v sobotu 18. května a mířící k osovskému kostelu. Zde se konal koncert Uni quartetu uspořádaný spolkem majitelů korvet k 10. výročí Corvette Car Show.

 
Kvě
20
2019
Indie se dotkla Hořovic
kultura - KULTURA
Napsal: Václav Šesták   

Zcela vlevo paní indoložka PhDr. Hana Knížková, CSc.Ve čtvrtek 11. dubna se konala v Galerii Starý zámek v Hořovicích vernisáž výstavy Doteky Indie. Tato výstava byla zahájena k blížícímu se životnímu jubileu indoložky PhDr. Hany Knížkové, CSc., která jako dlouholetá pracovnice Náprstkova muzea v Praze navštívila Indii několikrát. Při svých cestách po Indii navštívila místa s dlouholetou historií s nádhernými a proslavenými místy.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství