Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN KULTURA
kultura


Led
23
2020
Hořovické loutkové divadlo
kultura - KULTURA
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Daniela HlavováHořovičtí loutkáři hráli v neděli 15. prosince od čtrnácti hodin v Hořovicích v klubu Labe pro děti i dospělé. Nejprve předvedli dospělí loutkáři novou hru „Trpaslíci Rousek, Dousek a Fousek“ a po nich se chopili krásně vyřezaných loutek děti a „Třemi zlatými vlasy děda Vševěda“ zpříjemnily divákům třetí adventní neděli.

 
Led
22
2020
Barunka v Klubu DraMa
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Drahomír Sýkora   

Jiří HlobilDovolujeme si vás pozvat na představení divadla PODIV z Plzně, které se koná v neděli dne 26. ledna od 17.00 hodin v Klubu DraMa v Hořovicích, Cvočkařská 286/1, vchod z Jungmannovy ulice.

Pořad s názvem „Milovaná i zatracovaná Barunka“ je věnován 200. výročí narození Boženy Němcové.

Prosíme o potvrzení účasti na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na tel. č. 603 964 553.

 
Led
21
2020
Nenechte si ujít oblíbený Festival ledových soch v Galerii Harfa Letos již podeváté!
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Petra Motyčková   

LedSochy image foto 1Letošní zima sněhem a ledem bohužel příliš neoplývá. Pokud vám ta správná zimní atmosféra chybí, měli byste o posledním lednovém víkendu zavítat na střechu pražské nákupní Galerie Harfa. V termínu 25. a 26. ledna se zde uskuteční již devátý ročník populárního Festivalu ledových soch – letos na téma Království čar a kouzel. Kromě unikátních uměleckých děl z ledu se můžete těšit i na zajímavý doprovodný program pro celou rodinu. Navíc se můžete aktivně zapojit do hlasování o ten nejpovedenější ledový výtvor.

 
Led
08
2020
Štěchovická kamenina v Muzeu berounské keramiky
kultura - Výstavy
Napsal: Muzeum berounské keramiky   

logo muzeumVernisáž proběhne ve čtvrtek 9. ledna v 17.00 v prostorách Muzea berounské keramiky. Výstava potrvá do 1. března. Hudebně se večer ponese v rytmu country a bluegrassu, zahrají Petr Kalaš (kytara) a Stanislav Vágner (mandolína).

Aktualizováno Úterý, 21 Leden 2020 13:06
 
Led
21
2020
Výstava obrazů Jindřišky Hánové
kultura - Výstavy
Napsal: Martin Lang   

Obraz Jindřišky HánovéMuzeum Středních Brd ve Strašicích vás srdečně zve na výstavu obrazů Jindřišky Hánové, která se koná ve výstavním sále Muzea Středních Brd ve Strašicích.

Výstava je prodejní a potrvá do 29. února.

Otevřeno vždy středa 13 - 17 hodin, sobota a neděle 10 – 12 a 13 – 17 hodin.

Motivy obrazů a kreseb jsou většinou z Rokycanska a okolí.

Aktualizováno Úterý, 21 Leden 2020 13:07
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství