Čtvrtek, 17. říjen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zubní pohotovost v Nemocnici Hořovice

NHNedílnou součástí Nemocnice Hořovice je také zubní ambulance. Na oddělení jsou používány vysoce moderní diagnostické a terapeutické prostředky (např. digitální zpracování RTG vyšetření na počítači, který umožňuje detailní rozbor situace ve vašich ústech).

K vybavení ambulance patří také panoramatický rentgen a vlastní zubní laboratoř.

PN KULTURA
kultura


říj
17
2019
Trubačské trio z Kublova zvítězilo
kultura - KULTURA
Napsal: Zdeněk Zýka   

kublovV sobotu 14. září se na hradě Křivoklát uskutečnil Festival Lovecké hudby při slavnostech svatého Eustacha. Trubači byli rozděleni do kategorií: soubory, dua a sólisté. Z našeho kraje byla zastoupena kategorie soubory, kde trio Zeleného Kříže z Kublova obhájilo loňské první místo. Trio zahrálo dvě své skladby, Kublovskou fanfáru od Zdeňka Zýky a Vyznání od Miloše Hrubého a pak pochod od Petra Vacka z Lovecké svity. Trio hraje ve složení: Miloš Hrubý, Zdeněk Zýka a Jan Petržela. Celodenní program zpestřila lovecká jízda s vítězi Velké Pardubické v čele s panem Chalupou. Zdeněk Zýka

kublov1

 
říj
15
2019
Pozvánka na staročeské odpoledne do Zvířátkova v Olešné
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Aleš Bílek   

staroceske odpoledne 2019 FCB

 
říj
09
2019
Homeopatický minikurz
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Renata Babelová   

HomeopatieMinikurz bude zaměřen na samostatnou homeopatickou první pomoc, jak rozeznat léky a podat ten správný, a jaká psychosomatická příčina se k dané nemoci vztahuje.

Minikurzy budou probíhat každých 14dní, na každém se budete učit něco jiného.

 
Zář
13
2019
Barvy vína v Městské galerii Beroun
kultura - Výstavy
Napsal: Městská galerie Beroun   

Vernisáž Alana Majera z MGB. Foto: JUDr. Marcela Bergerová.Městské kulturní centrum Beroun pořádá v Městské galerii Beroun výstavu malíře Alana Majera pod názvem „Barvy vína“.

Vernisáž proběhla ve středu 4. září. Výstava potrvá do 11. října a je otevřena úterý až pátek: 10 – 12, 12.30 – 17 hodin, sobota: 10 – 12, 12.30 – 15, neděle: 10 – 13.

Partneři výstavy: Znovín Znojmo, a.s., se sídlem v Šatově, Region Český rozhlas, Podbrdské noviny.

 
Zář
06
2019
Způsob bytí Vladimíra Moutelíka
kultura - Výstavy
Napsal: Marta ŠeVac   

mout1Výstava soch a obrazů pod názvem „VLADIMÍR MOUTELÍK – ZPŮSOB BYTÍ“ je k vidění v Galerii Starý zámek v Hořovicích. Výstava je velmi pestrá, a jak nám umělec z Újezda u Hořovic prozradil, můžete se těšit i na zvláštní způsob tvoření soch. Víc zjistíte až na samotné výstavě, která potrvá do 27. října. Galerie je otevřena vždy v pátek, sobotu a neděli od 10.00 do 18.00 hodin.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství