Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN KULTURA
kultura


Bře
10
2020
Zveme na kočičí výstavu
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: ZO chovatelů koček Praha 8   

kočky letákZveme na naši kočičí výstavu... Přijďte se s rodinou a přáteli pobavit o kočkách, něco se o nich dozvědět, anebo se jen podívat...

Za další sdílení moc děkujeme!

https://www.facebook.com/events/418693558811630

 
Bře
05
2020
Vzpomínali na Jiřího Bezděkovského
kultura - KULTURA
Napsal: Muzeu Českého krasu Beroun   

bezdě1Na vzpomínkovém večeru v úterý 4. února vzpomněli v Muzeu Českého krasu Beroun 100 let od narození významného houslisty a pedagoga Jiřího Bezděkovského. Vzpomínala kromě jiných i jeho poslední žačka Eva Pelánová. Vzpomínalo se i hudbou, a samozřejmě prim hrály housle. Současně byla zahájena výstava o životě Jiřího Bezděkovského. O vystavené dokumenty byl mezi návštěvníky velký zájem. Foto: Archiv muzea.

 
Led
23
2020
Hořovické loutkové divadlo
kultura - KULTURA
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Daniela HlavováHořovičtí loutkáři hráli v neděli 15. prosince od čtrnácti hodin v Hořovicích v klubu Labe pro děti i dospělé. Nejprve předvedli dospělí loutkáři novou hru „Trpaslíci Rousek, Dousek a Fousek“ a po nich se chopili krásně vyřezaných loutek děti a „Třemi zlatými vlasy děda Vševěda“ zpříjemnily divákům třetí adventní neděli.

Celý článek...
 
Bře
06
2020
Pozvánka do zámku Dobříš
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Tereza Vyhlasová   

 

dobříš pocta Beethovenovi Benefiční koncert Pocta Beethovenovi

Koncert pořádá Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v neděli 15. března od 19.00 v Zrcadlovém sále zámku Dobříš.

Vystoupí KINSKY TRIO PRAGUE ve složení Veronika Böhmová (klavír), Lucie Sedláková Hůlová (housle) a Martin Sedlák (violoncello). Zazní skladby L. van Beethovena, P. Vranického a Z. Fibicha.

Vstupné je dobrovolné.

Aktualizováno Pátek, 06 Březen 2020 11:11
Celý článek...
 
úno
01
2020
Kultura na rokycansku
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Město Rokycany   

1. Výstava P.  Niebauer

Celý článek...
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství