Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN OSOBNOSTI PODBRDSKA Na pomoc seniorům
Bře
18
2020
Na pomoc seniorům
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Ondřej Frühbauer   

Naše organizace Dementia.cz se připojuje ke všem občanům, organizacím a firmám, které se snaží udělat maximum pro zvládnutí současné těžké situace v souvislosti s epidemií koronaviru.

V úterý 17. března jsme proto ve spolupráci s městským úřadem Hořovice zřídili telefonní linku pomoci pro všechny seniory a pečující osoby z Hořovicka a Berounska. Můžete nás kontaktovat každý den od 8.00 do 17.00 hodin na tel. čísle 604 539 425.

Cílem infolinky je být k dispozici občanům, zejména seniorům a pečujícím osobám, starajícím se o své blízké příbuzné, aby se měli na koho obrátit se žádostí o radu v době omezených služeb. Zodpovíme vám dotazy, týkající se péče o nemocné seniory během epidemie. Zároveň budeme informovat o možnostech využití pomoci se zajištěním nákupů a dobrovolnické podpory, včetně distribuce doma šitých ústních roušek.

Nebojte se nám zavolat – jsme tu pro vás!

Za Dementia Tým Ondřej Frühbauer

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství