Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN OSOBNOSTI PODBRDSKA Výzva pro naše čtenáře a dopisovatele
Bře
17
2020
Výzva pro naše čtenáře a dopisovatele
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marta ŠeVac   

Vzhledem k vyhrocené situaci kolem nákazy koronavirem (nouzový stav, karanténa celé České republiky) prosíme všechny čtenáře a dopisovatele, aby nás kontaktovali mailem či telefonicky.

Vše dokážeme vyřešit i bez návštěvy v redakci. Volat můžete ve všední dny od 8 do 12 a od 14 do 16.30 hodin. Informace nám na mail samozřejmě můžete posílat kdykoliv. Aktuálně můžeme cokoliv zveřejnit na webu.

Nejbližší vydání je 26. března. Pokud máte nějaké pozitivní informace, neváhejte nám je poslat. Rádi zveřejníme. Pozitivních zpráv je v této době velmi zapotřebí. Optimismus a dobrá nálada posilují imunitní systém a dokonce i léčí.

Marta Šestáková Vaculíková - vydavatelka

Aktualizováno Úterý, 17 Březen 2020 10:13
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství