Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN OSOBNOSTI PODBRDSKA Rekonstrukce Pražské ulice v Hořovicích
Srp
27
2019
Rekonstrukce Pražské ulice v Hořovicích
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Ondřej Vaculík   

Pražská ulice v HořovicíchOd středy 4. září dojde k rekonstrukci vozovky Pražské ulice. Stavba je rozdělena na dvě etapy s následujícími celkovými uzavírkami:

Termín: 1. etapa uzavírky sil. II/114 - Pražská ul. od budovy radnice před zámek (u prodejny Prošek) od středy 4. do úterý 17. září.

2. etapa uzavírky sil. II/114 - Pražská ul. zámek (u prodejny Prošek) na konec města směr Lochovice od středy 18. do soboty 28. září.

Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 t je vedena po sil. II/118, II/605 a II/117.

Objízdná trasa pro osobní vozidla směr Příbram přes obec Podluhy, směr Lochovice přes obec Kotopeky.

 

Součástí rekonstrukce není pouhé frézování a položení nové asfaltové vrstvy, ale vybourat a znovu usadit se musí všechny poklopy k šachtám, tzv. hrnce od uzávěrů vody a plynu a další armatury, jichž je ve vozovce několik desítek. Živičný povrch bude tvořen dvěma vrstvami, vrchní bude protihluková.

Tuto Investici Krajské správy a údržby silnic provádí firma PKB (Pozemní komunikace Bohemia, a.s., člen skupiny ČNES.

Zásobování obchodů na Pražské (a odvoz komunálního odpadu) bude umožněno, nejlépe v koordinaci s odpovědným stavbyvedoucím Milanem Krotilem (tel. 724 338 683).

Věříme, že všichni, jimž se pohyb ve městě zkomplikuje, budou mít dobrou vůli dopravní nesnáze překonat, protože výsledkem bude podstatné zlepšení Pražské ulice také pro chodce – např. nebudou „zaléváni“ vodou z kaluží.

Miloslav Jelínek, odbor technický a dopravní

Ondřej Vaculík, místostarosta

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství