Středa, 18. červenec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pojeďte s námi na výlet do Telče

Náměstí Zachariáše z Hradce TelčZákladní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice zve občany na zájezd do města Telč, které je od roku 1992 zapsáno na Seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

PN OSOBNOSTI PODBRDSKA Motorkářský cvoček bude opět v Hořovicích
čec
11
2018
Motorkářský cvoček bude opět v Hořovicích
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Karel Pelikán   

logoAkce se koná od pátku 27. do neděle 29. července. Tradičně se akce pořádá venku za Společenským domem v Hořovicích. Záštitu nad ní opět převzal starosta města Hořovice Jiří Peřina. Trasa spanilé vyjížďky povede z Hořovic do Zaječova, Tění, Strašic, Dobříva, Holoubkova, Těškova, Zbiroha a zpět do Hořovic. Na akci bude opět vystoupení kaskadéra, který upozorňuje také na bezpečnou jízdu a na nástrahy při jízdě na motorce. Pokud nám vyjde počasí, jako v předchozích ročnících, počítáme zase s účastí cca 150 motorek a cca 250 návštěvníků, samozřejmě odpoledne a večer jsou určeny i pro širší veřejnost. Více info v Českých motorkářských novinách, na webu motorkáři, i na vlastním webu http://www.motorkarskycvocek.cz/ a facebook motorkářský cvoček Hořovice.

Karel Pelikán

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství