Středa, 18. červenec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pojeďte s námi na výlet do Telče

Náměstí Zachariáše z Hradce TelčZákladní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice zve občany na zájezd do města Telč, které je od roku 1992 zapsáno na Seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

PN OSOBNOSTI PODBRDSKA Pozvánka na výstavu do Galerie Starý zámek v Hořovicích
čec
05
2018
Pozvánka na výstavu do Galerie Starý zámek v Hořovicích
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marta ŠeVac   

Pěknou písničku na nápěv známé písně „Ach synku, synku“ pro oba vystavující složil Jiří Hlobil a zazpívala a zahrála hudební skupina Guta. Foto: Pavel Paluska.Až do 26. srpna můžete navštívit výstavu obrazů malíře Václava Šestáka a jeho syna Matěje v Galerii Starý zámek Hořovice.

Výstava je oficiálně otevřena vždy v pátek, sobotu a neděli od 10 do 18 hodin, avšak mimo tyto dny můžete výstavu navštívit, pokud se ohlásíte v informačním centru, které rovněž sídlí ve Starém zámku. Pracovnice infocentra vás rády do galerie doprovodí.

Výstava začala vernisáží ve čtvrtek 21. června. Uspořádalo ji Městské kulturní centrum Hořovice, patronát nad výstavou má starosta Hořovic Jiří Peřina. Kulturní program finančně podpořila Nemocnice Hořovice.

Marta ŠeVac

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství